Classic Cat - klasická hudba i slavných skladatelů v MP3

Dnes vám přinášíme opět hudbu ve formátu MP3, nyní se jedná o hudbu klasickou nebo také jinak řečeno vážnou.

Stránky Classic Cat nabízejí ke stažení rozličné díla klasické vážné hudby ve formátu MP3 ke stažení. Obecně hudby ve formátu MP3 můžeme na internetu nalézt zdarma docela dost. Nicméně většina této hudby se zaměřuje na tzv. střední proud, tedy na hudbu, která je žádaná, a na kterou se například zaměřují mladí lidé. Klasická nebo také vážná hudba většinou v zájmu mladých není a tedy její výskyt na internetu je také menší. Jakousi vyjímku tvoří právě stránky Classic Cat.

Samotné stránky Classic Cat přímo nemají MP3 soubory nahrané  u sebe, ale odkazují a sdělují vám, kde dané písničky, skladby, opusy můžete získat. Jednotlivé hudební skladby jsou na Classic Cat poměrně dobře členěny. Procházet můžete jednotlivé skladatele podle jména, dále podle interpreta, který píseň hraje, ale i podle stylu hudby (žánru), ještě zajímavější je třídění podle hudebního nástroje, a v neposlední radě je uveden seznam TOP 100 skladatelů. V obsahu stránek můžete samozřejmě i vyhledávat.

Jak již bylo řečeno samotné MP3 soubory na stránkách Classic Cat nejsou, ale jste na danou stránku interpreta odkázáni. To sebou nese jistou nevýhodu v tom, že není vždy jisté, že daná skladba na daném místě stále je. Na druhou stranu je Classic Cat obrovskou databází stránek, na kterých naleznete MP3 soubory s klasickou (vážnou) hudbou, na které by člověk v širém internetu asi jen stěží narazil.

Mezi skladateli jejichž díla můžete na stránkách Classic Cat nalézt jsou i taková jména jako: Bach, Johann Sebastian, Beethoven, Ludwig van, Bernstein, Leonard, Debussy, Claude, Dvořák, Antonín, Mahler, Gustav, Vivaldi, Antonio, Wagner, Richard a mnozí další. Jména jsou mnohá velmi zvučná, ale ne u všech naleznete jejich nejslavnější díla. Mnoho situací, kdy je ke stažení velmi známých Čtvero ročních období od Antonio Vivaldiho nebo Braniborské koncerty od Johanna Sebastiana Bacha ve vysoké kvalitě a zahrané celým velkým orchestrem zase není. Nicméně veškerá hudba a MP3, které přes Classic Cat můžete nalézt jsou zdarma, takže se nelze hněvat, a spíše se s chutí pokusit nalézt nějakou pro vás zajímavou a chytlavou skladbu v MP3.

Přejít na stránky Classic Cat - MP3 ZDE


35 % (4 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Classic Cat
Líbí se vám Classic Cat? :

Jednoduchá instalace: AnoJazyk: Anglický

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 1 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.