Video Edit Master - editace video souborů, bez dekomprimace Funguje na počítači

Přinášíme vám zajímavý program, pomocí, kterého můžete stříhat, vkládat ale i spojovat AVI, DIVX videa přímo a ihned bez čekání.

Video Edit Master nabízí zajímavou možnost - a to pracovat i s komprimovanými video soubory jako např. AVI nebo DivX bez toho, že by je bylo potřeba nejdříve dekomprimovat a po provedených úpravách zase komprimovat. Dochází tak ke značnému poklesu kvality videa. Většina video souborů je komprimovaná, protože se tak zmenšuje jejich velikost. Např. z videokamery (dnes už většinou digitální) přetáhnete záznam do počítače a většinou je stále nekomprimovaný. Tedy kupř. 60 minut záznamu má i několik GB (což je hodně) Video si následně sestříháte, vyjmete nežádoucí scény a nakonec ho uložíte. Většina programů, které ke kameře dostanete dovede ukládat (exportovat) do formátu DivX s příponou .AVI.

Tak prívě s těmito videi, většínou s příponou AVI dokáže pracovat program Video Edit Master. Není tedy potřeba mít video v nekomprimované podobě a přitom je tento program schopen s ním pracovat.

Souhrnně Video Edit Master dokáže:

  • pracovat s video soubory ve formátech: AVI (DivX, XviD), MPEG (MPEG-1, MPEG-2), MPG bez nutnosti je znovu komprimovat
  • rozdělovat video soubory
  • možnost video soubory navzájem spojovat, pokud jsou komprimovány stejným algoritmem, a mají stejné rozlišení a počet snímků za sekundu
  • dokáže ukládat pozastavené video jako obrázky
  • vše při zachování shodné kvality výstupního videa s tím vstupním

Program Video Edit Master tedy dokáže velmi zajímavě pracovat s video soubory, které umožňí upravit a uložit bez notnosti je pracně dekomprimovat a následně komprimovat, jak tomu je např. potřeba u jiných programů jako je například VirtualDub. Samozřejmě hlavní výhoda programu Video Edit Master je i jeho omezením, a tak s tímto softwarem můžeme provádět pouze základní úpravu video souborů a na pokročilejší úpravy je potřeba opět jít cestou dekomprimace a komprimace jak to např. umí VirtualDub.

Nicméně pokud např. potřebujeme pouze z videa vystřihnout reklamu, nebo ze záznamu z video kamery vystřihnout jeden záběr tento program je proto jistě vhodný.

Stáhnout Video Edit Master (7,2 MB) - Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7


20 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Video Edit Master
Líbí se vám Video Edit Master? :
Operační systém: Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: video editor, střih

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.