Ultra simple web browser - jednoduchý internetový prohlížeč Funguje na počítači

ikona

Velmi prostý internetový prohlížeč, kterému chybí jakékoliv rozšiřující funkce. Opravdu jediné co umí je najít vámi žádaný výraz. Bohužel chybí i možnost tzv. fullscreen, takže ho lze používat pouze na 1/4 obrazovky.

Internetový prohlížeč je opravdu tak jednoduchý jak jeho anglický název napovídá. Nenajdeme na něm jediné rozšíření, v důsledku toho je jedinou jeho funkcí vyhledávací okno. Dokonce není možné ani mít otevřeno více záložek najednou. V případech, ve kterých je to opravdu potřeba využívá Ultra simple web browser Internet explorer. Příkladem je přihlášení do emailové schránky na stránce seznam.cz. Velkou nevýhodou je nemožnost otevřít prohlížeč v režimu celé obrazovky, takže okno nelze zvětšit více, než na 1/4 vaší obrazovky.

Ultra simple web browser přináší :

  • jednoduchost a prostost - méně rozšíření už prostě mít nemůže
  • není nutné ho instalovat
  • lze ho provozovat i na PC s operačním systémem Linux

Tento program přináší jistě zajímavou myšlenku, a možná se najdou lidé, kteří zcela ořezaný prohlížeč ocení. Autoři by ovšem měli zapracovat alespoň na možnosti využívat ho v režimu celé obrazovky.

homepage

Stáhnout Ultra simple web browser (1 MB) - Win 7, Linux, Win 8, Win 10


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Ultra simple web browser
Líbí se vám Ultra simple web browser? :
Operační systém: Win 7, Linux, Win 8, Win 10
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.