Taxi Game - simulátor řízení taxíku Funguje na mobilu

logo Taxi game

Koho už nebaví rychlé závodní hry s automobily, může si zkusit i jízdu, kde naopak musí jet zcela podle předpisů, jelikož veze svého zákazníka.

Hra Taxi game má pro hráče jediný, za to velmi náročný úkol. Jako řidič taxíku musíte každého, kdo vás zastaví, dovézt na místo určení bez porušení dopravních předpisů, ale zároveň dost rychle na to, aby byl zákazník spokojený.

Největším nepřítelem každého taxikáře jsou dopravní zácpy. Jenomže zrovna ve vašem městě jich je požehnaně a probíjet se nimi vyžaduje opravdu pevné nervy a jistou dávku šikovnosti. Hlavně se nesmí nic stát, aby hráč nepřišel o svého pasažéra, který by mohl rozhořčeně opustit vozidlo.

Ve hře se můžete dostat jak do centra, na předměstí nebo i k plážím. Všude vás čekají jiné obtíže, které musíte zdolat. Jen tak se může auto dostat až k cíli a dostat za svou službu řádně zaplaceno.

Hra Taxi Game přináší:

  • simulátor řidiče taxi služby
  • velkou a rozmanitou mapu
  • mnoho obtížných dopravních situací k vyřešení
ukázka ze hry Taxi game
Jak vidí situaci taxikář?

Download stránka ke stažení Taxi Game (29,5 MB) - Android


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Taxi Game
Líbí se vám Taxi Game? :
Operační systém: Android
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.