FIFA 09 - revoluční fotbal, hra, demo

Ve FIFA 09 vstupte na hřiště a zahrajte si profesionální fotbal, jak ho máte rádi.

Nechte se unést nejautentičtější fotbalovou simulací pro PC, jakou kdy EA SPORTS™ představila – splňte si svůj sen stát se profesionálním hráčem.

FIFA Soccer 09 pro PC byla speciálně navržena a upravena pro tuto platformu. Herní engine doznal každoročních změn a vylepšení, která přinesou detaily, které si fotbaloví fanoušci tolik žádali.

FIFA 09 také umožňuje přizpůsobit ovládání hry myší, díky čemuž získáte nad vaším mužstvem podrobnější a intuitivnější kontrolu, zajišťující plynulejší fotbalovou akci. Kliknutím a potažením myši nyní ukažte spoluhráčům, kam mají naběhnout, precizně přihrávejte a ohrožujte branku nebezpečnými střelami. Navíc můžete s myší provádět kterýkoli z celkem 32 triků a fint ve vašem arzenálu, mj. otočku s nahozením, nadhození obloučkem přes hlavu, narážečku patami a překulení míče, stejně jako Ronaldinho. S více než 17 modifikovatelnými akcemi si můžete hru přizpůsobit tak, aby vyhovovala vašemu stylu.

FIFA 09 pro PC přináší nejmodernější vizuální zpracování v podobě grafiky, které podle četných přání hráčů využije výkonu špičkových herních PC. Hvězdní hráči jsou pro zvláště věrný herní zážitek vymodelováni podle skutečnosti ve fotorealistické kvalitě s věrnými detaily odstínů pleti a muskulatury.

Prostřednictvím modifikovatelných widgetů, integrovaných do herních menu, budete i v průběhu hraní FIFA 09 v neustálém spojení s hráčkou komunitou FIFA a skutečným fotbalem.

Online funce FIFA 09 zahrnují Interaktivní ligy EA SPORTS, kde reprezentujete svůj klub online* proti rivalům z celého světa a na 61 turnajích.

Hlavní rysy :

  • Detailní, autentický herní systém Hráčům se do rukou dostane několik let předělávaný a vylepšovaný herní systém. Detaily, jako nový fyzikální model srážek hráčů, krytí míče, přímé kopy a rychlá autová vhazování zajišťují komplexní fotbalový zážitek.
  • Vysoce kvalitní vizuální zpracování FIFA 09 pro PC znamená krok vůči požadavkům hráčů z celého světa. Nejmodernější shaderové a vizualizační technologie využijí potenciálu výkonných grafických karet k ohromujícímu ztvárnění této nádherné hry.
  • Specifické ovládání pro PC Modifikovatelné ovládání myší a klávesnicí přináší jedinečný způsob hraní sportovních her na PC. Jediným kliknutím myši určíte směr letu míče. Podobně ukážete spoluhráči, kam má naběhnout. - Permanentní spojení Do herního menu byl integrován originální a plně modifikovatelný widget. V něm si určíte, jaké informace chcete v průběhu hry dostávat (pozicí v online hodnocení a Interaktivních ligách počínaje a zpravodajstvím ze skutečného světa kopané konče).
  • Profesionální triky a finty S myší provádět kterýkoli z celkem 32 triků a fint ve vašem arzenálu, mj. otočku s nahozením, nadhození obloučkem přes hlavu, narážečku patami a překulení míče.
  • Interaktivní ligy EA SPORTS™ V průběhu celé sezóny reprezentujte svůj klub proti soupeřům Barclays Premier League, německé Bundeslize, italské lize, francouzské lize a 1. mexické divizi. V novém PC módu Souboj s rivaly se utkejte a vyřaďte své úhlavní soky.
  • Manažerský mód Nové volby předsezónních přípravných zápasů a možnost tvorby vlastních formací vašeho klubu proti každému soupeři.
  • Turnajový mód Hrajte až na 61 turnajích, včetně 42 oficiálně licencovaných, nebo si vytvořte své vlastní.
  • Mód výzvy Pusťte se do překonávání obtíži různých scénářů a získejte odměny a odemkněte skrytý obsah.
  • Kompletní autenticita Hra obsahuje přes 500 licencovaných týmů s přesně ztvárněnými dresy a znaky a 30 světových lig.

Demo FIFA 09 je omezeno takto: na výběr máte 6 týmů, a hrát můžete 4 minutový exhibiční zápas, použít můžete i video instrukce k ovládání hry.  

Zdroj 1 - zdroj pro stažení č.1 (1000 MB)


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte FIFA 09
Líbí se vám FIFA 09? :
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano
Jazyk: Anglický

Koupit hru: Zde můžete levně koupit plnou verzi FIFA 09

Šťítky: fifa, fotbal

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 1 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.