Magium - hra pro milovníky fantasy Funguje na mobilu

logo hry Magium

Na světě je mnoho her, které kopírují Dračí doupě a snaží se, aby se hráč cítil co možná nejvíce přímo v ději. Magium je jedna z nich, ale nabízí i něco více.

Hra Magium pracuje na velmi jednoduchém principu. Hráč má před sebou text příběhu a na konci několik možností, mezi kterými si má vybrat, co by chtěl udělat. Je nutné zmínit, že celá hra je dostupná pouze v angličtině, což by mohlo motivovat ty, kteří si chtějí tento jazyk zlepšit.

Příběh se dále vyvíjí podle hráčových rozhodnutí. Je rozdělen do mnoha kapitol, po nichž se děj ukládá. I tak se může stát, že budete muset jednu kapitolu hrát třikrát, než ji zdárně přežijete.

Svoji postavu si může každý vylepšovat. Jak název hry napovídá, jde tady především o magii. Sám hrdina kouzelník není, ale velmi touží se jím stát. Proto vyrazí na sebevražednou misi na turnaj největších čarodějů v zemi. Setkání s mocnými mágy samozřejmě přináší řadu problémů, které se musí hráč snažit co nejlépe vyřešit.

Hra Magium přináší:

  • napínavý příběh
  • možnost svobodného rozhodování
  • zlepšování angličtiny
ze hry Magium
Jaká možnost byla správně?

Download stránka ke stažení Magium (5,1 MB) - Android


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Magium
Líbí se vám Magium? :
Operační systém: Android
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.