Pouta (film) - český thriller celý ke shlédnutí zdarma Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Pouta (film) logo

Český film Pouta (anglicky známý jako Walking Too Fast) z prostředí 80. let 20. století s příslušníkem Státní bezpečnosti v hlavní roli. Bývá obsahově přirovnáván k filmu Životy těch druhých, byť jeho vyznění je opačné.

Děj filmu Pouta zavede diváka do bezejmenného českého města v 80. letech 20. století. Hlavním hrdinou celého příběhu je Antonín - příslušník tajné policie a jeho osobní a sebezničující vzpoura spolu s mocí jeho funkce proti práci i rodinnému životu, jež ho ubíjí, jakožto ve výsledku i proti celému totalitním režimu. Děj s temným příběhem a nepředvídatelně jednajícím hrdinou udržuje po celou dobu diváka v napětí.

Film byl natočený roku 2010 a oceněný pěti Českými lvy a pěti Cenami české filmové kritiky. Producentem je Vratislav Šlajer, scenáristou Ondřej Štindla a režisérem Radim Špaček. Dostupný je od 14 let výše, byť svým vyzněním je vhodný spíše pro dospělé diváky. Trvá 146 minut.

Pouta (film) přináší:

  • zdarma český film z 80. let 20. století
  • thiller s napínavou atmosférou
  • hlavní hrdina Antonín - příslušník Státní bezpečnosti

Dalšími zajímavými a známými českými filmy, které jsou ke shlédnutí zdarma je například Princové jsou na draka nebo Gympl.

celkové vyznění filmu dýchá temnou náladou
herci Luboš Veselý, Ondřej Malý

Zhlédnout film Pouta - Není závislý na OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Pouta (film)
Líbí se vám Pouta (film)? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.