Dancing Line - hudební hra Funguje na mobilu

logo hry Dancing Line

Skvělá hra, kde se mísí hudba a postřeh. Často stojí mnoho nervů rozehrané kolo dohrát, ale hudební doprovod hry pomáhá k uklidnění rozvášněných emocí.

Hra Dancing Line má velmi jednoduchý a efektní princip. Jedete s čárou a kliknutím na displej měníte směr jejího pohybu. Nesmíte sjet z úzké cesty plné zatáček a dalších záludností. Na hráče čeká například úplné otočení směrů, změny gravitace nebo bloudění v poušti, kdy ani nevidí cestu před sebou.

Tancující lajna se hra jmenuje proto, že ti velmi šikovní by měli být schopni hrát hru i poslepu. V podkresu totiž hraje hudba, která svým tempem odpovídá zatáčkám na cestě. Kdo má tedy dobrý smysl pro rytmus a trochu hudebního sluchu, může se řídit podle hrané hudby.

Hra je velmi dobře zpracovaná i graficky, kolem cesty se objevují klávesy klavíru či jiné části hudebních nástrojů. Nelze se ovšem příliš kochat, hlavní je neudělat chybu.

Hra Dancing Line přináší:

  • spojení postřehu a hudby
  • skvělou grafiku
  • mnoho různých zajímavých kol
ukázka ze hry Dancing Line
hra Dancing Line

Download stránka ke stažení Dancing Line (38,8 MB) - Android


100 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Dancing Line
Líbí se vám Dancing Line? :
Operační systém: Android
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.