Bridge Constructor FREE - hra s projektování mostů Funguje na mobilu

Bridge Constructor FREE logo

Zábavná hra, kde je třeba pomocí různých dílů a materiálů postavit pevný most. Bridge Constructor FREE obsahuje množství levelů se stále se zvyšující obtížností.

Bridge Constructor FREE je verze s méně úrovněmi stejnojmenné známé hry pro mobilní zařízení s operačním systémem Android. Úkolem je navzdory dobře propracovaným gravitačním zákonům postavit co nejpevnější most, který bude držet a obstojí zatěžkávací zkoušku osobního, ideálně i nákladního auta tak, aby bezpečně přejela a nezřítila se dolů. V každé z neustále se ztěžujících úrovní je k dispozici určité množství materiálu, se kterým je třeba si vystačit a vyrobit z něj dobrou konstrukci přes celou propast. Hra kvůli nutnosti budování různých opěrných systémů procvičí logické myšlení. Na ovládání je třeba si zvyknout, ale začátečníkům ho vysvětluje návod při spuštění hry a poté informace o každé novince.

Bridge Constructor FREE přináší:

  • konstrukční hra se stavěním mostů
  • propracované gravitační zákony
  • různé úrovně a různé zatěžkávací zkoušky
  • manuál k ovládání na začátku hry

Nevýhodou Bridge Constructor FREE je poměrně dlouhá (zato plynulá a hezky zpracovaná) doba animace při zatěžkávací zkoušce mostů průjezdem automobilů.

mód stavení mostů - návrh po jednotlivých dílech
testování pevnosti mostu - animace vozidel, která přejíždíkdyž se most začne hroutit, je to chyba v jeho postavenímapa, kde je všude třeba postavit most (úrovně)úspěch je, když most odolá nejen osobním, ale i nákladním autům

Download stránka ke stažení Bridge Constructor FREE (4,6 MB) - Android


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Bridge Constructor FREE
Líbí se vám Bridge Constructor FREE? :
Operační systém: Android
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.