Sleep Cycle alarm clock - aplikace pro zefektivnění spánku Funguje na mobilu

logo aplikace Sleep Cycle alarm clock

Aplikace, která dokáže díky patentové technologii Sleep cycle monitorovat fáze spánku uživatele a probudit ho ve chvíli, kdy to bude pro jeho tělo nejpřirozenější. Budík se poté zapne v předem daném časovém rozmezí, v okamžiku uživatelovy fáze lehkého spánku. Přístroj s nainstalovaným programem není dokonce ani třeba mít v posteli, stačí, když leží na blízkém nočním stolku.Sleep Cycle alarm clock je jedna z aplikací, která v dnešní době osloví mnoho lidí, jelikož pomáhá ke zlepšení životního stylu a zefektivnění času věnovaného spánku. Patentová technologie Sleep cycle funguje na principu analýzy zvuků a vibrací, čímž zaznamenává pro každou fázi spánku jinak charakteristický pohyb uživatele v posteli. Tímto způsobem kontroluje lehké a hluboké fáze spánku v průběhu noci a ráno vzbudí uživatele v nastavitelném intervalu třiceti minut. Intervaly pro probuzení je možné regulovat a Sleep Cycle alarm clock probudí uživatele přesně ve chvíli lehké části spánku, tak aby se cítil maximálně svěží a odpočinutý. Aplikace vytváří rozsáhlé dlouhodobé statistiky, které poskytují množství zajímavých informací. Program dále funguje jako běžný budík, je možné si vybírat melodie pro probuzení a jedna z menších praktických funkcí je možnost zastavit zvonění pouhým zatřesením mobilu.

  • Patentová technologie Sleep cycle
  • Nastavitelný interval probuzení
  • Statistiky

Sleep Cycle alarm clock je inteligentní aplikace, zefektivňující spánek. Analýzou zvuků a vibrací určí fázi nejlehčího spánku a probudí uživatele tak, aby se cítil naprosto svěží. Intervaly pro ranní probuzení je možné nastavovat a samotnou aplikaci využít jako prostý budík. Bohužel množství dalších dobrých funkcí je uzamčeno pod prémiovou verzí programu.

Analýza fází spánku Sleep Cycle alarm clock
Statistika aplikace Sleep Cycle alarm clock

Download stránka ke stažení Sleep Cycle alarm clock (31 MB) - Android


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Sleep Cycle alarm clock
Líbí se vám Sleep Cycle alarm clock? :
Operační systém: Android
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.