Windows 7 beta verze ke stažení -

Přinášíme vám novou verzi operačního systému Windows a to Windows 7 zdarma ke stažení. Jedná se o beta verzi.

Operační systém Windows (zvaný také lidově "okna") je asi nejznámějším produktem firmy Microsoft. Můžeme říct, že to je i jistá vlajková loď produktů Microsoft. Nedávno byl po úspěšné "vládě" Windows XP uveřejnen jeho nástupce Windows Vista. Nicméně fimám, se moc k přechodu na něj nechce, a ani mezi jednotlivci to není slavnější. Prodeje postupně začly narůstat s tím, že se Windows XP přestal prodávat a de facto nebyla jiná možnost než si koupit Windows Vista.

Windows Vista nicméně se nejspíše nepovedly jak měly, protože dosti záhy (2 roky) po jejich uvedení, zde již máme funkční betaverzi nového operačního systému Windows pod označením Windows 7 (seven). Betaverze samozřejmě není ještě finální verzí, a nejspíše ji nebume moci používat neomezeně dlouhou, ale firma Microsoft si jistě ošetří, aby šla tat verze používat jen omezenou dobu. Nicméně máme tak zdarma možnost tento nový operační systém vyzkoušet, "ošahat" si ho případně se rozhodnout, zda si ho zakoupit. I když po pravdě dříve nebo později nám všem nic jiného nezbyte :) .

Níže jsou ke stažení tzv. ISO obrazy DVD médií, které si v kterémkoliv vypalovacím programu můžete vypálit na DVD nebo DVD-RW (případně DVD-RAM) disk a daný operační systém z nich nainstalovat. Pokud vypalovací program nemáte, můžete si vybrat některý zdarma z naší sekce Vypalování CD, DVD. Nové Windows 7 si také nemusíte instalovat přímo na svůj disk, ale můžete je pohodlně vyzkoušet pouze ve virtuálním počítači Virtual PC (od Microsoftu)tak, že se dat na šem počítači daná instalace vůbec nedoktne.

Upozornění ! (aktualizace): stahování z oficiálních serverů Microsoft bylo již zastaveno. Můžete ale vyhledat tzv. torrent soubory a Windows 7 Beta si stáhnout z těchto výměnných sítí (na Seznam.cz hledejte například "windows 7 beta torrent") a za pomoci BitTorrent klienta jako je například BitSpirit nebo uTorrent následně instalaci Windows 7 Beta stáhnete.

Zde získáte registrační klíč pro Windows 7 - přímo stránka Microsoftu


100 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Windows 7 beta verze ke stažení
Líbí se vám Windows 7 beta verze ke stažení? :
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano
Jazyk: Anglický

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 2 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.