Jak se staví sen online - pořad TV Prima ke shlédnutí Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Přinášíme vám tentokrát ke shlédnutí pořad o bydlení vysílaný na TV Prima.

Jak se staví sen je pořad přibližující se částečně oblasti reality show - tedy pořadům nějakým způsobem "spojeným" s reálným životem. Vždy vybraným zájemcům je dle návrhu designérů a architektů vyřešen určitý problém s bydlením.

A jak vše funguje? Rodina (zájemce) vždy ukáže své stávající bydlení a popíše, jaké problémy s ním má a jak by si přibližně představoval jejich lepší řešení. Odborníci (architekti a designéři) si poté nad problémem "sednou" a snaží se jej vyřešit. My jako diváci posléze máme možnost vidět stav a problémy před přestavbou a to jak následně vypadá hotové řešení, jak jej odborníci navrhli. Pořad je dozajista zajímavý tím, že přibližuje vzhled bydlení dalších ale zejména poté výsledky práce odborníků při řešení interiérů. Málo kdo z nás si asi při koncipování bytu přizve ihned odborníky (za které se samozřejmě musí platit), takže šeření, která můžeme shlédnout v pořadu Jak se staví sen tak mohou sloužit jako inspirace ale i tipy zdarma. V neposlední řadě další možností jak řešit svou potřebu změny prostředí svého bytu či domu je rovnou se do daného pořadu přihlásit. Je ovšem nutno počítat se ztrátou soukromí, protože jelikož tento pořad má prvky reality show váš problém i jeho postupné řešení bude v pořadu uveřejněno.

Jak se staví sen je pořadem zacíleným na bydlení a může se zdá i nudným, nicméně alespoň mne překvapilo, že je velmi zajímavé dozvídat se jak jiní bydlí, jaké řeší problémy s bydlením a jak vybraní odborníci tyto problémy řeší.

Shlédnout pořad Jak se staví sen - Není závislý na OS


50 % (11 hlasu)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Jak se staví sen online
Líbí se vám Jak se staví sen online? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: TV Prima

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 1 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.