Autosalon - motoristický magazín na TV Prima online ke shlédnutí Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Online na internetu si můžete prohlédnout jednotlivé díly motoristického magazínu Autosalón z produkce TV Prima.

O pořadech, seriálech a filmech, které je možno si online na internetu prohlédnout jsme již psali. Nyní vám přinášíme informace o motoristickém magazínu Autosalon, který pravidelně vysílá TV Prima. Jedná se tak již o další z pořadů této televize, který si můžete prohlédnout zdarma na internetu.

Autosalon, který tvoří TV Prima je jedním z řady obdobných pořadů, které jsou zaměřeny na motorizmus, automobily, motorky a vše co s touto nutností, zálibou, ale u některých i láskou souvisí. Shlédnout v tomto pořadu je možno například:

  • pravidelné testy nových modelů vozů
  • reportáže o sportovních a závodních autech
  • reportáž o crash testech, testech výdrže aut při dopravní nechodě
  • reportáže o historických automobilech

Pořad má standardní délku 40 minut na jeden díl a v každém díle je připraveno hned několik reportáží nebo testů. Mezi moderátory nejdete i známý bývalý moderátor zpráv z TV Nova, Zbyněk Merunka.

Jednotlivé pořady je možno prohlížet díky technologii Flash s nainstalovaným flash přehrávačem. Nelze je tudíž stahovat pro offline prohlížení, ale protože je pořad poskytnut i na internetu zdarma je to myslím překonatelná nevýhoda.

Pokud tedy patříte k fanouškům automobilů, motorizmu a všeho co se aut týká můžete si libovolné díly tohoto pořadu prohlédnout i online na internetu. A to navíc zdarma. Pokud jste spíše diváky konkurenčních televizí můžete si na internetu prohlížet i pořady TV Nova nebo České televize na jejich webu iVysílání.

Sledovat Autosalon online - Není závislý na OS


74 % (10 hlasu)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Autosalon
Líbí se vám Autosalon? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: auta, TV Prima

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 1 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.