Microsoft Security Essentials - antivirový program ke stažení Je česky Funguje na počítači

Microsoft Security Essentials je kompletní antivirový balík od firmy Microsoft, který přináší funkce placeného antiviru pro uživatele Windows zadarmo.

I firma Microsoft přišla mezi dalšími se svým antivirovým řešením a sice s programem Microsoft Security Essentials. Jedná se o komplexní antivirový program, který může chránit váš počítač proti nebezpečí nakažení počítačovým virem. Obecně se jedná o antivir, který v sobě obsahuje i real-time ochranu souborů a dat, takže jej lze 100 % považovat za plnohodnotný antivir (i když tím nechci nijak hodnotit jeho kvality).

Program Microsoft Security Essentials přináší:

  • ochranu proti počítačovým virům, spyware, rootkits a trojským koňům
  • obsahuje automatické stahování virových databází
  • automaticky skenuje stahované soubory a e-maily na přítomnost virů
  • podporuje kontrolu komprimovaný ZIP souborů na přítomnost virů
  • podporuje samozřejmě i skenování souborů a disků na vyžádání a to: rychlé, kompletní (celého disku) nebo uživatelsky definované

Antivir Microsoft Security Essentials si zakládá zejména na jednoduché obsluze s minimem jakýchkoliv nutných nastavení a zásahů uživatele. Pokud tedy nejste zrovna technický typ může být toto zrovna antivirový program pro vás. Program je nabízen ke stažení zdarma jako ochrana proti tzv. malware a je možno jej chápat jako krok, kdy poskytnutí ochrany proti virům zdarma těm, kteří své počítače dosud nechránili tak vlastně ochrání i ty ostatní - počítačové viry se nebudou tolik šířit. Pokud chcete svou ochranu proti virům ještě pojistit, můžete využít k Microsoft Security Essentials navíc ještě druhý antivir jako pojistku. Vhodný je například ClamWin Free Antivirus.

Instalací Microsoft Security Essentials se automaticky deaktivuje Windows Defender, který je obsažen ve Windows Vista a 7. Při případném odinstalování Microsoft Security Essentials je Defender opět automaticky aktivován.

Domovská stránka Microsoft Security Essentials - Win XP, Win Vista, Win 7


73 % (3 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Microsoft Security Essentials

Líbí se vám Microsoft Security Essentials? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Český + Anglický + Německý
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: antivir, antivirus, ochrana proti spyware, ochrana proti virům

Příbuzné šťítky: online antivirový skener

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.