Sokoban - logická hra se skladníkem Funguje na počítači

ikonka hry Sokoban

Klasická logická hra, ve které skladník musí přesunout bedny (zde kuličky) na určené místo. Ty jsou v každém levelu jinak rozmístěné, stejně jako jiný je tvar "skladiště".

Známá logická hra ještě z dob dávno minulých. V této logické hře musíte dostrkat bedny na označená místa. Stanete se tedy takovým skladníkem. Hra obsahuje více než 3000 místností. Můžete si sami vytvářet další místnosti a navíc můžete změnit vzhled. Všechny vaše řešení se automaticky ukládají na disk. Můžete si samozřejmě uložit i právě rozehrané pozice.

Hru lze ovládat za pomoci klávesnice (kurzorové klávesy) a nebo i myši. Autor hry uvádí, že v jeho případě ovládání myší hraní zrychluje.

Pokud se vám hra Sokoban zalíbila můžete vyzkoušet i její poněkud obměněnou variantu pod názvem CityBan, která má obdobný cíle, ale i s dodatečnými úkoly.

Hra Sokoban a plán první úrovně
Menu s uložením aktuální pozice ve hřePohybování mezi levely hryNastavení hry SokobanDruhá úroveň (level) hryJeden z již složitějších levelů

Stáhnout Sokoban (1,2 MB) - Win 95, Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8


53 % (6 hlasu)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Sokoban
Líbí se vám Sokoban? :
Operační systém: Win 95, Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ne

Šťítky: sokoban

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.