TiddlyWiki Classic - osobní Wiki stránky v internetovém prohlížeči Funguje ve webovém prohlížeči

logo TiddlyWiki Classic

TiddlyWiki jsou osobní wiki stránky, které můžete kdykoliv měnit a používat jako svůj nelineární zápisník, ale i jako jednoduché webové stránky v jediném HTML souboru.

Wiki stránky jsou obecně stránky, které mohou editovat a upravovat jejich návštěvníci. TiddlyWiki jsou osobními wiki stránkami, takže je editovat můžete pouze vy, nicméně při nahrání na server (internet) je možno je použít jako jednoduché webové stránky (již bez možnosti editace).

TiddlyWiki je prostředím, ve kterém si můžete vytvořit svůj vlastní wiki projekt. Vytvářet můžete jednotlivé položky, stránky chcete-li, a vzájemně na jednotlivé stránky i na odkazy na internetu odkazovat. Můžete tedy vytvářet hypertextové odkazy a vlastně tak i svůj vlastní hypertextový systém. Vlastností stejnou s běžnými wiki stránkami je to, že si svůj TiddlyWiki projekt prohlížíte a pouhým dvojím kliknutím myši můžete článek (příspěvek) editovat.

Systém TiddlyWiki stránek také podporuje vytváření tagů (česky štítků), kterými mi můžete označkovat jednotlivé články a snázeji je vyhledávat. Systém samozřejmě podporuje i běžné fulltextové vyhledávání v celém vašem wiki projektu.

Výborné na celých TiddlyWiki stránkách je, že je otevíráte, čtete i editujete přímo v internetovém prohlížeči. Otevřít jdou v každém, 100% funguje i funkce uložení ve speciálním prohlížeči TiddlyDesktop.

Pokud máte ve svých TiddlyWiki stránkách texty, které chcete zveřejnit stačí když tento jeden soubor nahrajete na Web a máte tak své vlastní internetové stránky. Je to velmi jednoduché.

Psaní poznámky v TiddlyWiki Classic
Odkazy (reference) na danou poznámku v jiných poznámkáchVýsledek vyhledávání + upravený název poznámkového souboruBezpečnostní varování Javy při pokusu o uložení. Nutno je do vyjímek vložit daný TiddlyWiki soubor.

Stáhnout TiddlyWiki Classic (0,121 MB) - Není závislý na OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte TiddlyWiki Classic
Líbí se vám TiddlyWiki Classic? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ne

Šťítky: osobní wiki, poznámky, wiki

Příbuzné šťítky: wiki na serveru

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.