Skype Launcher - automatické spuštění a přihlášení k více Skype účtům najednou Funguje na počítači

Umožňuje mít najednou na jednom počítači spuštěno více Skype účtů a najednou je i spouštět.

Program Skype Launcher je jednoduchý a přitom geniální. Vhod vám samozřejmě přijde pokud používáte komunikační program Skype a pokud potřebujete nebo chcete mít najednou spuštěno více uživatelských účtů (identit) systému Skype. Použitelný program je například i tehdy, pokud jeden počítač používá u vás v rodině více lidí a třeba dva, tři z nich chtějí mít spuštěný Skype a být zároveň online. Toto právě Skype Launcher umožňuje.

Skype Launcher se neinstaluje a jediné co je zapotřebí udělat je spustit soubor \"SkypeLauncher_config.exe\" nakonfigurovat účty, které mají být spouštěny a následně je poté spouštět programem (souborem) \"SkypeLauncher.exe\". Program si uživatelská jména a hesla ukládá do registrů vašeho počítače, a sice do klíčů:

  • HKLM\\Software\\SkypeLauncher (or HKLM\\Software\\Wow6432Node\\SkypeLauncher na 64bitových systémech
  • HKCU\\Software\\SkypeLauncher

Data v těchto klíčích jsou šifrována AES šifrováním. Důležité je zmínit, že při použití Skype Launchera musíte u Skype vypnout volbu \"přihlásit po spuštění\"

Pokud se tedy rozhodnete ukončit používání programu Skype Launcher můžete tyto klíče smazat. Doporučuji ale toto provádět pouze pokud více co děláte. Chybný  zásah do registrů systému jej totiž může značně poškodit.

Skype Launcher je tedy jednoduchá utilita, která snadným způsobem umožňuje mít na jednom počítači spuštěno více uživatelských účtů Skype najednou. Můžete to využít u svých více účtů, nebo proto aby celá vaše rodina mohla být na jednom počítači s různými účty online na Skypu.

Skype Launcher byl testován na programu Skype ve verzích: 3.1.0.152, 3.2.0.158, 3.6.0.244, 3.6.0.248, 3.8.0.96, 3.8.x, 4.x.

U nových verzí Skype může použít i tohoto návodu z našeho magazínu: Jak se přihlásit k dvěma účtům Skype najednou.

Stáhnout Skype Launcher (0,9 MB) - Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Skype Launcher
Líbí se vám Skype Launcher? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7, Win 8
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: skype

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 1 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.