NASA World Wind - virtuální globus, satelitní 3D mapa světa Funguje ve webovém prohlížeči

NASA World Wind je virtuální globus, neboli satelitní 3D mapa světa. Umožňuje se podívat na jakékoliv místo přímo ve vašem počítači.

Program NASA World Wind je svého druhu virtuální globus. Přináší 3D pohled na zemi, vy si přitom vybíráte místo a úroveň přiblížení. Při porovnání s Google Earth údajně NASA World Wind neposkytuje tak podrobné snímky. Nicméně umožňuje přepínat mezi různými druhy zdrojů a map. Navíc kromě samotné země si můžete v tomto programu prohlížet i Měsíc, Mars, Venuši, Jupiter (s jeho čtyřmi měsíci Galilean: Io, Ganymede, Europa a Callisto) a navíc i obrázky hvězd a galaxií.

World Wind dokáže zobrazovat hranice států, ale umožňuje také zobrazit určité místo v době (čase) některé význačné katastrofy nebo události (bouře, požáru, záplavy).

U vybraných míst přináší NASA World Wind i 3D pohled, takže se přímo u svého počítače můžete cítit, jako byste byli přímo na daném místě. Při používání a prohlížení obrázků v NASA World Wind musíte být připojeni k internetu, protože z něj se průběžně stahují potřebné obrázky.

Stáhnout NASA World Wind (98,8 MB) - Není závislý na OS


62 % (9 hlasu)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte NASA World Wind
Líbí se vám NASA World Wind? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ne

Šťítky: mapy

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 24 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.