Print What You Like - online úprava webové stránky pro tisk Funguje ve webovém prohlížeči

Webová služba, která snadným způsobem umožňuje upravit webovou stránku tak, abyste netiskli zbytečné a nepotřebné části.

Online služba Print What You Like je šikovným pomocníkem, kterého oceníte zejména pokud si chcete vytisknout webovou stránku, která obsahuje množství prvků (obrázků, reklam, navigačních lišt atd.), které tisknout nechcete. V intuitivním prostředí tak můžete webovou stránku vlastně upravit, nepotřebné části vymazat a vše si upravit tak, že budete tisknout pouze to co chcete a pouze tak jak chcete.

Stačí zadat adresu požadované stránky do políčka "Enter URL" a po kliknutí na tlačítko START můžete začít upravovat. Když kliknete levým tlačítkem myší na prvek, který se červěne orámuje můžete s ním následně pracovat. Služba podporuje:

  • funkce Isolate - vybraný prvek vyjme a zbytek "smaže" - například tak můžete vyjmout text ze stránky kolem které je další obsah
  • Remove - odstraní danou část stránky
  • Widen - rozšíří danou část stránky na celou šíři tisknuté strany
  • Resize - sami můžete určit požadované rozměry dané části
  • Select More / Select Less - postupně můžete vybírat více či méně obsahu se kterým aktuálně pracujete

S pomocí Print What You Like si můžete snadno a poměrně rychle upravit webovou stránku do podoby ve které ji můžete vytisknout bez zbytečných reklam a obsahu, který pro vás není zajímavý. Pokud máte v počítači nainstalovanou některou z PDF virtuálních tiskáren, tak si výslednou upravenou webovou stránku můžete "vytisknout" do formátu PDF a tisknout ji opakovaně již bez práce.

Přejít na Print What You Like - Není závislý na OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Print What You Like
Líbí se vám Print What You Like? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ne

Šťítky: tisk webových stránek

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.