Ordinace v růžové zahradě 2 - online 2 řada seriálu ke shlédnutí Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Pokračování první série seriálu produkovaného televizí Nova, který se zaměřuje na lékařské prostředí a životní osudy hlavních hrdinů a jejich rodin.

Portál Voyo již bohužel neposkytuje videa ke zhlédnutí zdarma. Nutná je placená registrace. Můžete ale využít zkušební registraci na 7 dní. Je nutno ji ale aktivně vypovědět při uplynutím 7mého dne, jinak zaplatíte celý měsíc.

Pozor! V případě problémů s platbou, se obracejte přímo na TV Nova. Nikoliv na nás, kteří jsme pouze napsali článek. Děkujeme.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 je pokračováním první série, která nesla stejný název (Ordinace v růžové zahradě). Tato druhá série přímo navazuje na první a to v ději a osudech hlavních protagonistů. Seriál je divácky velmi úspěšný a to je i jeden z důvodů proč příběh, který byl původně plánován na sérii o 35 dílech, se rozrostl na seriál o tolika dílech. Dnes má první série 195 epizod a druhá má prozatím 265 dílů.

Obrovskou výhodou a tahákem tohoto seriálu je fakt, že jej můžete zdarma sledovat i online. Pokud vám tedy některý díl v televizi unikne, na internetu si jej můžete kdykoliv shlédnout.

Z původního zaměření na gynekologické oddělení se v druhé sérii zaměřuje děj více i do pediatrické ordinace a také do chirurgie, která sídlí v seriálu o patro výše. Seriál přináší dramatické okamžiky z profesí lékařů, ale i jejich soukromých životů a zvratů nejen v partnerských vztazích. I nadále můžete v seriálu vídat známé herce jako jsou: Zlata Adamovská, Sandra Nováková, Petr Hanák, Dana Morávková, Jan Kanyza, Petr Rychlý, Tereza Kostková, Jan Šťastný a další.

Podívat se můžete i na další pořady TV Nova online.

Jako bezplatnou alternativu k portálu Voyo doporučujeme video archív České televize iVysílání nebo pořady TV Prima Family na jejich novém online video portále Prima Play.

Shlédnout seriál Ordinace v růžové zahradě 2 - Není závislý na OS


80 % (3 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Ordinace v růžové zahradě 2
Líbí se vám Ordinace v růžové zahradě 2? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: TV Nova

Příbuzné šťítky: TV Prima, Česká televize, TV Markíza, TV Barrandov

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.