Vyprávěj - retro seriál ČT ke shlédnutí online

Retro seriál z 70. let 20. století popisující radosti a strasti jedné rodiny žijící v komunistickém Československu.

Seriál Vyprávěj vám skrze příběhy a dobrodružství hlavních hrdinů Karla a Evy (později manželů Dvořákových) popisuje sedmdesátá léta minulého století, kdy v tehdejším Československu probíhala tak zvaná normalizace. Byly to časy, kdy bylo levné pivo, rohlíky, ale byla i nesvoboda a lidé čelili útisku komunistické strany.

Děj je vyprávěn Honzou, jež je dítětem hlavních hrdinů Karla a Evy. Zároveň si všímá hlavních historických milníků tehdejší doby, které jsou vkusně zapojeny do děje seriálu a hlavní hrdiny vždy nějakým způsobem ovlivní, nebo se jich dotknou. Samotný seriál je také "oživován" dobovými záběry.

Seriál Vyprávěj přináší:

  • jedna epizoda má délku 52 minut
  • v seriálu hrají například: Roman Vojtek, Andrea Kerestešová, Veronika Freimanová, Svatopluk Skopal, Marián Labuda st. a další
  • zajímavý příběh, který začíná v 70. letech 19. století a postupně popisuje všechny důležité události, přitom ale zajímavě zakomponované do života jednotlivých hrdinů
  • obsahuje i dobové záběry
  • zábavná forma nahlédnutí do minulosti Česka (Československa)

Vyprávěj se povedeným seriálem České televize, který tak trochu porušuje tradici seriálů, kde se děj odvíjí pouze velmi pomalu. V tomto případě není o trochu svižnější děj zase taková nouze, navíc je vše spojeno i se zajímavostmi z historie Československa.

Další pořady ČT můžete sledovat na iVysílání, dále se můžete dívat na vybrané pořady TV Prima na jejich portále Prima Play.

Seriál Vyprávěj online ke shlédnutí

Líbí se vám Vyprávěj? :!
Ohodnoťte příspěvek na síti: Seriál České televize, který se odehrává v 70. letech 20. století a popisuje radosti a strasti jedné rodiny, žijící v období normalizace v komunistickém režimu. Co je to Flattr?
Je podle vás Vyprávěj užitečný? Doporučte ho:
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: seriál, zábava, Česká televize, pořady iVysílání

Příbuzné šťítky: TV Barrandov, TV Markíza, TV Prima

Kód pro sdílení článku:

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Přidejte Tip

Znáte nějaký dobrý program, hru, MP3 skupiny, které jsou zdarma? Pošlete nám tip
MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Co bude dnes k večeři , Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.