Ulice - seriál TV Nova ke shlédnutí online

Ulice je původní seriál vysílaný televizí Nova. Online jej nyní můžete shlédnout i na internetu.

Portál Voyo již bohužel neposkytuje videa ke zhlédnutí zdarma. Nutná je placená registrace. Můžete ale využít zkušební registraci na 7 dní. Je nutno ji ale aktivně vypovědět při uplynutím 7mého dne, jinak zaplatíte celý měsíc.

Pozor! V případě problémů s platbou, se obracejte přímo na TV Nova. Nikoliv na nás, kteří jsme pouze napsali článek. Děkujeme.
Jako bezplatnou alternativu k portálu Voyo doporučujeme video archív České televize iVysílání nebo pořady TV Prima Family na jejich novém online video portále Prima Play.

Seriál TV Nova, ve kterém se dějem dostáváte do jedné fiktivní ulice na okraji Prahy. Jedná se o zástupce tak zvaných téměř nekonečných seriálů. Hlavními protagonisty seriálu je několik rodin, který bydlí na zmíněné ulici na periferii Prahy.

Na Ulici stojí několik činžovních domů ve kterých bydlí rodiny mající v seriálu hlavní role. Jedná se o rodinu Farských, Jordánových, Hejlových, Lenka Drápalová, rodina Peškových, Boháčových, Nyklových, Králových, Nekonečných. Vy poté máte možnost sledovat životní příběhy jednotlivých jejich členů. Například rodina Farských má dvě dcery, ale otec Oldřich má milenku, které dokonce platí byt. Dalšími norným prvkem seriálu je rodina Králových, která vlastní firmy Královstí hraček.

Seriál Ulice přináší:

  • dosud 1865 odvysílaných epizod, které můžete shlédnout i online
  • každý den přibude nový díl
  • jeden díl trvá 43 minut
  • sledujete příběhy z životů nejmladších i nejstarších členů rodin (od školáků po ty starší)
  • v seriálu můžete vidět mnoho známých herců: Radoslav Brzobohatý, Tereza Brodská, Ondřej Pavelka, Petr Vacek, Eva Aichmajerová, Pavel Kříž, Hana Maciuchová, Rudolf Hrušínský mladší, Jana Švandová, Milena Dvorská

Seriál Ulice je zástupcem "nekonečných" seriálů, zároveň se ale jedná o český "produkt", který se od zahraničí kapánek odlišuje a přináší něco českého, jiného a i zábavnějšího. To dělá seriál opravdovější. Takový, že je vše uvěřitelné a někde v Praze se vše děje a vy to prostřednictvím televize můžete shlédnout.

Shlédnout můžete i další pořady TV Nova, Prima nebo České televize.

Shlédnout seriál Ulice online

Líbí se vám Ulice? :!
Ohodnoťte příspěvek na síti: Ke shlédnutí najdete online všechny epizody seriálu Ulice. Sledovat můžete příhody a radosti a strasti rodin ze známého prostředí. Na seriál se můžete dívat i zcela od začátku. Uveřejněny jsou všechny díly. Co je to Flattr?
Je podle vás Ulice užitečný? Doporučte ho:
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: TV Nova

Příbuzné šťítky: TV Barrandov, TV Joj, TV Markíza, TV Prima, Česká televize

Kód pro sdílení článku:

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Přidejte Tip

Znáte nějaký dobrý program, hru, MP3 skupiny, které jsou zdarma? Pošlete nám tip
MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Co bude dnes k večeři , Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.