OGame - strategická vesmírná hra Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Strategická vesmírná hra online Vás zavede do nejtajemnějších zákoutí vesmíru, kde si budujete vlastní prosperující planetu.

Webovou hru Ogame můžete hrát kdekoliv na světě, stačí mít počítač nebo notebook s připojením na internet a jakýkoliv webový prohlížeč. Hra není nijak náročná na Váš počítač, avšak herní zážitek stojí opravdu za to. Pokud se hru rozhodnete hrát, musíte se nejprve bezplatně zaregistrovat. Po tomto kroku si můžeme zvolit jeden z několika světů, kde si můžeme naši planetku vytvořit.

  • Ve hře pracujete se čtyřmi elementy, tj. kov, krystaly, vesmírná hmota deuterium a elektrická energie, které vám umožňují stavět, zlepšovat vaši planetu, a to jak po stránce těžební tak i vojenské.
  • Můžete si vybrat, zda budete velkorysí obránci slabších, nebo budete naopak šířit strach a zlobu celým vesmírem.
  • Pokud nechcete brouzdat vesmírem sami, můžete se přidat k různým aliancím, kde budete bojovat po boku svých kamarádů či ostatních hráčů, případně si založit svou vlastní.
  • Stavíte vesmírné lodě a obranu, která bude chránit rozvíjející se planetu.

Hra OGame je jednoduchá svou ovladatelností, skvělým propracováním a širokou škálou aktivit, které si může hráč sám zvolit. Všechny tyto prvky přispívají k vysoké oblibě u hráčů online her.

Hlavní stránka OGame - Není závislý na OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte OGame
Líbí se vám OGame? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: online hry, strategie, vesmír

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.