Pán hradu - revoluční online strategicko-budovatelská hra Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Nová skvělá online budovatelsko-strategická hra, která nadchne všechny příznivce webových online her. Pán hradu je kompletně v českém jazyce s perfektní grafikou, což ještě přidává hernímu zážitku.

Po smrti otce se ujímáte rozpadlého hradu v maličkém království. Ten je často napadán houfy skřetů, žijících v horách na východě. Cestou na hrad je ale družina přepadena, a váš věrný zbrojnoš je zajat zákeřnými skřety. Naštěstí se najde hrdina, který se vydá zbrojnoše zachránit. Další nesnáze na sebe nenechají dlouho čekat. Pokladnice je prázdná, poddaní hladoví a nemají kde bydlet. Vy, jako jejich nový král, musíte postavit celou novou infrastrukturu, jako jsou domy, pole a kasárny. Poté začne pravý, zuřivý boj, musíte začít verbovat vojáky a směle se vrhnout do boje se zlými skřety. Časem přijde ještě další herní element, musíte se totiž vydat s hrdinou do dalekých zemí za dobrodružstvím, kde se s ostatními soupeři utkáte o poklady a mocné artefakty. Princip hry je velmi jednoduchý, za každou minutu dostanete suroviny a peníze. Za ty si kupujete stavby, doma, opevňujete hrad a najímáte vojáky. Čím více má hrad obyvatel a staveb, tím větší má příjmy zlata a surovin, a tím více si můžete dovolit utrácet. Cílem celého snažení je postavit poslední úroveň hradu-Zlatý hrad. Ve hře je možné:

  • Stavět domy, studny, statky a cvičit svou armádu
  • Těžit dřevo, kámen a železo, které jsou důležité pro rozvoj vašeho království
  • Vysoká úroveň grafiky a zvuku s českým dabingem
  • Na nově uvedenou hru nevídaná popularita, již přes 25.000 registrací

Připojte se také a doveďte své království k vítězství.

Domovská stránka Pán hradu - Není závislý na OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Pán hradu
Líbí se vám Pán hradu? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: online hry, prohlížečová hra, browser game

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.