Farmerama - virtuální život farmáře Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Vrhněte se do farmaření v této propracované online hře. Pěstujte plodiny, chovejte dobytek a obchodujte s ostatními hráči na trhu anebo zkuste zásobovat restauraci a staňte se nejlepším farmářem ve městě.

Každý hráč na začátku obdrží statek s rozlehlou zahradou a malým políčkem, na kterém začnete pěstovat své první zemědělské plodiny. Na výběr tu máte nepřeberné množství zeleniny dále se rozrůstající v závislosti na vaší aktuální úrovni. Pokaždé když sklidíte svá pole, vychováte zvíře či očešete ovocné stromy, obdržíte zkušenosti potřebné k postupu na vyšší úroveň.

Za peníze utržené prodejem plodin na trhu či dodávkami do restaurací v podobě jednotlivých misí si můžete pořídit další sazenice, chlévy či ovocné stromy. Z vypěstovaných plodin můžete vyrábět krmivo pro vaše zvířata, ale nezapomeňte si vždy část úrody uložit do sýpky na další sadbu.

Své pole musíte také zavlažovat a hnojit. Hnojivo si můžete zakoupit nebo použít z vašich chlévů. Na nezavlaženém poli vám nevyroste úroda. V případě bouře vám nepohnojené pole zase vyplaví voda a budete nuceni své pole osít znovu bez zisku úrody.

Hra také nabízí na výběr několik ovocných stromů a také spoustu dekorací na zkrášlení vašeho hospodářství. S ostatními hráči můžete komunikovat pomocí pošty a soutěžit o nejhezčí farmu.

  • ve hře má počasí vliv na úrodu
  • možnost soutěžit a srovnávat farmu s ostatními hráči
  • příjemné grafické prostředí
  • kompletní česká lokalizace

Jedná o příjemnou webovou hru lišící se od ostatních her především prostředím ve kterém se odehrává - virtuální farma. Hra potěší příjemnou grafikou a rozličnými možnostmi.

Přejít na Farmeramu - Není závislý na OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Farmerama
Líbí se vám Farmerama? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: browser game, online hry, prohlížečová hra

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.