Grepolis - online budovatelsko-strategická hra z antického Řecka Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Tato vynikající online prohlížečová hra, jejíž název se skládá ze slov gre (Greece) a polis. Greece je Řecko a polis je výraz pro starořecký městský stát. Jedná se o budovatelskou strategii zasazenou do starověkého Řecka, podobně jako Ikariam.

Jako první věc se musíte bezplatně registrovat, vybrat si své jméno, pod kterým budete ve hře hrát. Po tomto nezbytném kroku se již můžete pustit do samotné hry. Ve hře je pět surovin, bez kterých se neobejdete. Jsou to dřevo, kámen, stříbro, obyvatelstvo a víra. Víru produkuje chrám a je určena až pro pozdější hru. Ze začátku vám stačí první čtyři.

Cílem hry je mít co nejvíce bodů, které se udělují za postavené budovy, vylepšení nebo poražené nepřátele. Veškeré jednotky k útoku na nepřátele verbujete v kasárnách, za začátku se vyplácí drancovat suroviny z neutrálních vesnic, které velice zrychlí růst vašeho polis.

Veškeré jednotky je však nutné nejdříve vyzkoumat v akademii. Každá úroveň akademie přidává 4 výzkumné body a každá 3. úroveň odemyká další sekci vylepšení. Ale pozor, maximální úroveň budovy neumožňuje vlastnit všechna zdokonalení. Bohové jsou podstatnou součástí každé polis, po vybudování chrámu si zvolíte, kterého boha chcete uctívat. K dispozici jsou Zeus, Héra, Athéna a Poseidon. Každý z nich Vám dovoluje používat jeho speciální schopnosti a vytvářet jeho unikátní jednotky. Mezi tyto speciální jednotky patří například Kyklop, Medůza, Hydra nebo Pegas.

Hra nabízí:

  • Velmi rychle načítání, čehož je dosáhnuto využitím moderních technologií.
  • Propracovanější grafiku a město tvořené animovanými obrázky.
  • Šest světů, ve kterých můžete prožívat své dobrodružství.
  • Velká popularita u hráčů online her.

Další dílo do rodinky online her, k jichž hraní vám stačí jakýkoliv internetový prohlížeč např.Mozilla Firefox, Opera či Explorer a internetové připojení.

Domovská stránka Grepolis - Není závislý na OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Grepolis
Líbí se vám Grepolis? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: browser game, online hry, prohlížečová hra, Řecko, starověk

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.