SMS-Přání.cz - SMS novoroční, vánoční i přání k dalším příležitostem

Do vánoc již zbývá jen několik posledních dnů a právě v této době si lidé nejčastěji posílají vánoční pohledy. My tu pro vás máme vynikající stránku s texty přání k různým příležitostem, včetně vánoc a nového roku.

Vánoční přáníčka, SMS přání k narozeninám, zamilované zprávy, texty k čarodějnicím a spoustu dalších SMS přáníček. Pokud jste nestihli poslat svým nejbližším klasické vánoční přání, přání k narozeninám nebo zamilované přáníčko, ještě není nic ztraceno. Tedy v případě, že používáte mobilní telefon. Na této stránce naleznete řadu přání přehledně rozčleněné do několika kategorií.

Tak si již nadále nelámejte hlavu s tím, jak nejlépe vyplodit neotřelé blahopřání a zalistujte již v osvědčených SMS přáníčkách, které prověřil sám život. Máte-li pocit, že jste nenašli na stránce vaší oblíbenou, pak ji můžete poslat přímo autorům stránek, kteří ji uveřejní a podělí se tak o váš nápad i s ostatními lidmi. Na stránce naleznete:

  • Přání k Vánočním svátkům
  • Přání k Silvestru a Novému roku.
  • Přání k narozeninám a k svátku.
  • Přání k Valentýnovi a sms vyznání z lásky.
  • A mnoho dalších……

Doporučuji také výbornou stránku s vánočními online pohledy 123Greetings nebo zábavné animované video pohlednice JibJab, kterou najdete na našich stránkách.

Domovská stránka SMS-Přání.cz


30 % (2 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte SMS-Přání.cz
Líbí se vám SMS-Přání.cz? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: novoroční přání, přání, přání k narozeninám, přání ke svatému valentýnu, vánoční přání, SMS zprávy

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:


MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Co bude dnes k večeři , Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.