ZooMumba - bláznivá zoologická zahrada Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Máte rádi zvířata? Víte vše o surikatách, tučňácích, lvech a slonech? Tak neváhejte a postavte si svou vlastní zoo! Čeká na vás velký výběr exotických výběhů plných divokých zvířat.

Pro spuštění hry je nutná registrace, po té již můžete začít vytvářet zoologickou zahradu svých snů. Na začátku hry vás čeká tutoriál, který vám v kostce vysvětlí ovládání a základní funkce hry. Vaším úkolem je vytvořit úspěšnou zoologickou zahradu, kde se jak zvířata, tak i vaši návštěvníci budou cítit báječně. Budete vytvářet nové výběhy, kupovat nová zvířata a dekorace, zajišťovat krmivo a další náležitosti.

Důležitá je přitom starost o samotná zvířata. Spokojené zvířectvo totiž přiláká mnohem více návštěvníků a zvýší popularitu vaší zoologické zahrady. Zároveň se vám zvýší tržby a budete si moci dovolit nakoupit různé dekorace, exotická zvířata a učinit tak vaše Zoo ještě atraktivnější. Samostatnou kapitolu potom tvoří chov mláďat (při nákupu zvířat můžete vybírat jejich pohlaví), ze kterých jsou vaši návštěvníci doslova nadšení.

ZooMumba nabízí:

  • Skvělé animace a povedená hudba
  • Spousty druhů zvířat, výběhů a dekorací
  • Hra kompletně v češtině
  • Originální komunitní fórum o hře

Hra ZooMumba je povedenou strategií, na kterou se budete těšit, přináší totiž skvělou zábavu a relaxaci. Navíc jistě potěší všechny hráče oblíbené hry Farmerama, kteří mohou vyplnit čas při čekání na svou úrodu. Hra je zdarma, nabízí však různé předměty, které lze zakoupit k ulehčení hry.

Domovská stránka ZooMumba - Není závislý na OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte ZooMumba
Líbí se vám ZooMumba? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: browser game, hra se zvířaty, prohlížečová hra, zoo, zvířata

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.