Privatefirewall - osobní firewall, ochrana vašeho počítače Funguje na počítači

Osobní Firewall chránící před nebezpečím z internetu. Nepřetržitě monitoruje citlivé oblasti počítače, k jejichž napadení může kdykoliv dojít.

Bezpečnost je při pohybu na síti často podceňovaným faktorem, což se ale může jednoznačně vymstít. Aby se tak nestalo, chce to nejen kvalitní antivir, ale například také důsledně pracující firewall, tedy jakousi zeď bránící váš systém proti útokům z internetu. Výhodou programu Privatefirewall je jeho jednoduchost. Není třeba něco příliš složitě nastavovat a už velmi spolehlivě funguje.

Privatefirewall je integrovaný firewall s vícevrstvou prevencí proti obtěžování a poskytuje neustálou ochranu proti známým i novým spyware, virům, hackovacím technikám na desktopech a serverech s Windows. Zahrnuje i manažer portů, filtrování URL, monitor procesů a chování aplikací/systému s detekcí podezřelého chování. Aplikace se skládá z několika funkčních bloků, které se starají o maximální ochranu.

Patří sem například:

  • desktop firewall,
  • port manager,
  • URL filtering,
  • monitoring procesů, atd.

Aplikace běží skrytě na pozadí, takže vám při práci nebude překážet. Je však neustále v pohotovosti, a pokud najde nějaké nesrovnalosti, ihned vám vše oznámí v pop-up okně a nabídne řešení. S aplikací Privatefirewall bude vaše surfování po internetu bezpečnější.

Vyzkoušet můžete také Online Armor Free, Comodo Firewall Pro nebo ZoneAlarm Free, které naleznete ke stažení na našich stránkách.

Stáhnout Privatefirewall (7,6 MB) - Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Privatefirewall
Líbí se vám Privatefirewall? :
Operační systém: Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.