VideoSpin - kvalitní střih videa Je česky Funguje na počítači

VideoSpin je podařený software pro střih a úpravu videa zcela zdarma. Navíc je od společnosti Pinnacle, kterou uživatelé spojují s profesionální střižnou Pinnacle Studio. VideoSpin je silným nástrojem zcela zdarma. A navíc v češtině. Existuje verze pro Windows a MacOS.

Potřebujete-li pracovat s videem a Movie Maker je pro vás nepoužitelný a profesionální nástroje příliš drahé a složité, pak je tu právě VideoSpin. Ke stažení aplikace je nutná bezplatná registrace pomocí e-mailu. Registrací získáte podporu, výhodné nabídky a komunitní podporu produktu. VideoSpin rozhodně není lacinou hračkou, ale nabídne mnohé funkce známé z profesionálních střižen (video editorů), jako je zmíněný Pinnacle Studio. Program má příjemné rozhraní a ovládá se poměrně jednoduše, ke všemu pomáhá podařená česká lokalizace. Umožňuje přidávat titulky, hudbu, zvukové efekty, přechody a vše co patří k aplikacím tohoto typu. Rozhodně se jedná o poměrně propracované prostředí pro tvorbu a editaci videa. Ukládá do mnoha typů, za některé exporty je nutné stáhnout plug-in.

VideoSpin umožňuje:

  • poloprofesionální tvorbu a editaci videa
  • je v češtině, příjemné rozhraní podobné jako Pinnacle Studio
  • kompromis mezi Movie Makerem a profesionálními placenými programy
  • před stažením nutná registrace, slouží k dalším výhodám
  • záruka kvality od společnosti Pinnacle

Aplikace VideoSpin je kvalitní videostřižnou. Je výborným kompromisem mezi Movie Makerem a drahými placenými programy. Poradí si s většinou běžných formátů a možnosti jsou velmi široké. Program je od společnosti Pinnacle, je v češtině a má příjemné rozhraní. Aplikací jako VideoSpin není mnoho vzhledem k nulové ceně. Na webu produktu jsou také ukázky tvorby pomocí této aplikace a návody.

Stáhnout VideoSpin (162 MB) - Win XP, Win Vista, Win 7, Mac OS - pro stažení je nutná bezplatná registrace


65 % (4 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte VideoSpin

Líbí se vám VideoSpin? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7, Mac OS
Jazyk: Český + Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: střih videa, video editor

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 2 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.