BwgBurn - pro vypalování vše potřebné Funguje na počítači

BwgBurn je zástupcem bezplatných aplikací, sloužících k vypalování optických médií. Poradí si se všemi běžnými formáty, s vypálením dat, videa i hudby.

Vypalování je dnes zcela běžnou činností a samotný operační systém nenabízí kvalitní nástroj, který by byl univerzální. BwgBurn je jednou z aplikací, podobně jako Burn4Free, jež je určena k vypalování na CD/DVD a také Blu-Ray média. Bohužel program neumí česky, jinak je skvělým nástrojem pro vypalování, poradí si samozřejmě jako ostatní aplikace například s tvorbou MP3 CD či vypálení ISO obrazu. Například právě u MP3 jsou k dispozici nastavení, která ovlivní kvalitu výstupu.

BwgBurn přináší:

  • jednoduché prostředí pro vypalování
  • podporu všech běžných formátů optických disků
  • převod Audio CD do MP3
  • vypálení ISO obrazů

BwgBurn lze označit jako kvalitní nástroj k vypalování obsahu všeho druhu a nabídne uživateli příjemné rozhraní. Jedinou nevýhodou může být absence češtiny k programu. Programátoři si mohou stáhnout zdrojový kód a díky open-source licenci program překompilovat a doladit si k vlastním potřebám.

Stáhnout BwgBurn (0,94 MB) - Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7 - MSI instalátor


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte BwgBurn

Líbí se vám BwgBurn? :
Operační systém: Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.