Imvu - chatovací program i online 3D virtuální svět Funguje na počítači

Program pro chatování ve virtuálním 3D světě, kde si vytvoříte vlastní postavu jako ve hře The Sims, navštěvujete různě tématicky laděné místnosti a povídáte si.

Imvu se od klasických chatovacích programů liší především možností vystupovat zde jako postava ve virtuálním světě. Může být jakkoliv oblečená podle vašich představ, může mít vlastní byt, dům, zvíře, miminko, zkrátka cokoliv. Každý den přibývá spousta nových věcí, protože kdo má zájem, může také vyrábět vlastní oblečení a vybavení místností.

Možností komunikace je zde také více. Můžete navštěvovat veřejné místnosti a psát si s lidmi z vlastní i cizí země nebo si někoho můžete pozvat k sobě do svého virtuálního bydlení a povídat si v soukromí.

V místnostech je možné také hrát hry, pouštět hudbu, sledovat videa, tančit, líbat, fackovat a jakkoliv jinak dávat najevo své pocity a sympatie. Je to vlastně jakási sociální hra, ale primárně zaměřená především na chatování.

Imvu přináší:

  • Zajímavě zpracovaný chat i virtuální svět
  • Naleznete v něm mnoho oblečení, pohybů a tanců pro vaši postavu
  • Možnost vytvářet vlastní oblečení
  • Možnost založit vlastní místnost nebo zvát si lidi do svého virtuálního bytu

Imvu je program vhodný pro každého, kdo má rád Second Life nebo The Sims a chce si popovídat s mnoha zajímavými lidmi. Lidí registrovaných na Imvu je totiž opravdu hodně a online jich vždy je kolem 80 tisíc.

Download stránka ke stažení Imvu - Win XP, Win Vista, Win 7, Mac OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Imvu
Líbí se vám Imvu? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7, Mac OS
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.