Kapi Hospital - online strategie v nemocničním prostředí Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Prohlížečová hra, ve které se vžíváte do role vedoucího nemocnice a musíte se starat o pacienty, rozšiřovat nemocnici a obstarávat léky.

Na začátku hry projdete jednoduchým tutoriálem, ve kterém se naučíte postavit ošetřovnu, ošetřit své první pacienty a zjistíte, jak se dostat do města Rýmálkov a co vše se v něm dá dělat. Princip hry je však velmi jednoduchý. Do čekárny vám přijdou pacienti, vy zjistíte jakými nemocemi trpí, přesunete je do patřičné místnosti - ošetřovny a přiřadíte správný lék, či nějakou jinou pomůcku. Nemoci mají mnohdy vtipné názvy - blijavka, tvarůžkové nohy, alergie na práci, fraktura vlasu nebo třeba vibrující zadnice.

Brzy zjistíte, že jedna ošetřovna vám prostě nestačí a tak se budete muset autobusem vypravit do druhého města Zlomihora. Autobus zde jezdí zdarma každou středu i sobotu.

Ve Zlomihoře naleznete architektonický ateliér, ve kterém si lze zakoupit další plány místností. Je zde také třeba výzkumné centrum, díky kterému můžete snížit dobu léčby některých nemocí.

Hlavní rysy Kapi Hospital:

  • Příjemná a veselá grafika v nemocničním prostředí
  • Mnoho různých chorob s veselými názvy
  • Mnoho místností, které je třeba postavit
  • Jednoduchá, ale zábavná hratelnost

Kapi Hospital lze považovat za jakýsi nemocniční klon Zeleného Impéria, má podobnou grafiku i hratelnost. To však neubírá hře na poutavosti. Pokud máte rádi hry ve stylu Zeleného Impéria, či třeba Penguin Farmer, tak tato hra vás bude bavit určitě také.

Přejít na Kapi Hospital - Není závislý na OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Kapi Hospital
Líbí se vám Kapi Hospital? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: browser game, humor, nemocnice, online hry, prohlížečová hra

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.