Batheo - strategická prohlížečová hra Funguje ve webovém prohlížeči

Realtimová online strategie zasazená do prostředí starověkého Řecka. Hráč buduje své město, obsazuje farmy a poráží velké armády.

Batheo je prohlížečová realtimová strategie odehrávající se ve světě plném válek, bohů a hrdinů. Na začátku hry si vyberete svého hrdinu pro boje, zvolíte vzhled města a hra vás provede rozsáhlým tutorialem, který vás naučí jak vylepšovat budovy, vydělávat peníze zvané Drachmas, obsazovat farmy, bojovat, najímat hrdiny, trénovat je, měnit formace nebo třeba kupovat a vylepšovat zbraně.

Možnosti hry se rozšiřují s tím, jak zvyšujete svůj level (úroveň). Ten se odvíjí od úrovně hlavní budovy. Hlavní budovu je důležité vylepšovat také proto, že level ostatních budov nikdy nemůže přesáhnout level hlavní budovy, což je problém zejména u skladiště a obchodu.

Bojovat lze proti armádám seslaným bohy nebo proti ostatním hráčům. Boje s armádou od bohů jsou důležité kvůli odměnám v podobě Laurels, které potřebujete pro trénink postav, či vylepšování technologií v akademii. V boji s ostatními hráči zase získáte prestiž. Díky vyšší prestiži můžete najímat více hrdinů.

Batheo přináší:

  • realtime strategii z prostředí starověkého Řecka
  • příjemnou tématickou grafiku
  • mnoho herních možností

Batheo je hra vhodná pro všechny milovníky strategických prohlížečových her, či pro lidi, kteří by rádi nějakou strategii zkusili, hra je dostatečně jednoduchá i pro začátečníky. Hra je středně časově náročná, hráč by se na ni měl podívat asi dvakrát denně, kvůli tréninku postav, který trvá osm hodin.

Přejít na Batheo - Není závislý na OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Batheo
Líbí se vám Batheo? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ne

Šťítky: prohlížečová hra, browser game, online hry, Řecko, starověk

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.