All My Movies - vlastní filmová databáze Je česky Funguje na počítači

Pokud jsou filmy a seriály vaší oblíbenou stránkou, pak je dobré uspořádat si vlastní filmovou databázi, do níž můžete vložit filmů, kolik chcete.

All My Movies je program, který vám umožní vytvořit si vlastní databázi, ve které budete mít pěkně uspořádané všechny vaše oblíbené filmy a seriály. Na začátku se vám ukáže již vytvořená databáze, ve které najdete tři ukázky vložených filmů s informacemi. Jde o Fight Club, Dr. House a Shrek. Podle této vytvořené databáze můžete pokračovat dál s vkládáním dalších příspěvků ve formě informací o filmech.

Po vytvoření nového filmu v databázi si podle libovolného internetového zdroje vyplníte místo pro údaje o filmu. Jedná se o zemi, kde byl film natočen, rok premiéry, žánr (možno více u jednoho filmu), herci, režisér, scénář a jméno studia. Můžete si napsat i krátký popisek a vložit obrázek některé scény z filmu.

Film je možno ohodnotit hvězdičkami a vložit obrázek. Jako obrázek filmu se považuje obsah odpovídající titulní straně na originálním DVD, takže i s názvem filmu. Poté můžete ještě doplnit délku filmu a typ média (DVD, BlueRay apod.).

All My Movies přináší:

  • Velký přehled v uspořádání filmů v databázi
  • Možnost doplnit nespočet informací o filmu
  • Pěkné uživatelské rozhraní
  • Lehké ovládání

S All My Movies si tedy nejen zrekapitulujete, o čem film je, ale budete mít ve svém seznamu lepší přehled. Čím lepší přehled, tím lepší orientace.

Stáhnout All My Movies (11,4 MB) - Win 2000, Win XP, Win Vista


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte All My Movies
Líbí se vám All My Movies? :
Operační systém: Win 2000, Win XP, Win Vista
Jazyk: Český + Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.