MusicBee - organizace, správa a přehrávání hudebních souborů Funguje na počítači

Multifunkční nástroj pro organizaci, správu a přehrávání hudebních souborů, které se nachází ve vašem počítači. Přehlednost vašich souborů v tomto programu je samozřejmostí.

Pokud hledáte kvalitní, přehledný a multifunkční nástroj, který slouží jako audio přehrávač a dá se v něm hudba ještě spravovat a organizovat, pak je tu pro vás program odpovídající vašim představám s názvem MusicBee. S tímto nástrojem si vytvoříte snadno a rychle vlastní databázi s vašimi oblíbenými písničkami a zvuky.

MusicBee nabízí tvorbu vlastní jednoduché databáze, ve které svou hudbu budete moci různě spravovat a do které kdykoliv budete moci přidávat další a další. Je zde možnost také automatického přidávání, které uskutečníte tak, že přidáte zvolený adresář do sledovaných a jakmile se v něm objeví nový audio soubor, program si ho sám přetáhne k sobě. Poté již stačí přetažený audio soubor poupravit ve smyslu přejmenování a podobně.

Mezi změnitelnými údaji hudby je jméno, skladatel, album, délka, žánr a rok vydání. Není to ale vše, přidat také můžete obrázek k albu či písničce pro lepší vzhled. Svou hudbu v MusicBee můžete poté ještě ohodnotit hvězdičkami a přidat symbol srdce. Samotný přehrávač se nachází v dolní části programu, kde mimo stopování a spouštění je také hlasitost, kterou budete moci při přehrávání libovolně měnit.

MusicBee přináší:

  • Organizace, správa a přehrávání hudby
  • Velký přehled v organizaci hudby
  • Jednoduchá manipulace
  • Kreativní a příznivé prostředí

Pokud tedy rádi posloucháte hudbu, určitě by MusicBee neměl chybět mezi vašimi oblíbenými programi. Na oficiálních stránkách se také můžete podívat na grafický náhled.

Stáhnout MusicBee (15,1 MB) - Win XP, Win Vista, Win 7


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte MusicBee
Líbí se vám MusicBee? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: přehrávač hudby, správce hudebních souborů

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.