RemoveITPro - vyhledání a odstranění virů z počítače Funguje na počítači

Kvalitní a účinný program, který nejprve vyhledá a poté odstraní různé viry, červy, trojské koně, spyware, adware a další škodliviny z vašeho počítače.

Už vás pořád dokola stresuje pomalý a zavirovaný počítač, který sotva běží a nemůžete na něm skoro nic dělat? Pokud ano, tak je tu právě pro vás velmi účinný program jménem RemoveITPro, který nejen že vyhledá různé škodlivé viry, trojské koně, červy, adware, spyware a podobně, ale natrvalo je odstraní z vašeho počítače, tudíž už se nemusíte obávat dalších problémů.

Program je velice snadno ovladatelný, takže zvládne spustit kontrolu i úplný začátečník. A to nemluvě o vymazání objevených virů. RemoveITPro si můžete stáhnout, i když máte již nějaký antivirový program. Je to pouze doplňkový antivir, tudíž se nemusíte obávat horšího běhu vašeho stávajícího antiviru.

Pokud máte v počítači souborů a programů hodně, bude kontrola trvat o něco déle. Naopak čím méně souborů a programů, tím rychlejší kontrola a samozřejmě méně nalezených virů.

RemoveITPro přináší:

  • Důkladná kontrola počítače
  • Nalezení a odstranění virů a podobně
  • Jednoduché ovládání
  • Není potřeba placená verze pro odstranění virů jako u podobných programů
  • zdarma pro nekomerční použití

Pokud by se vám program líbil a chtěli byste mít i příští verze, určitě hlídejte oficiální web, kde zanedlouho přibudou další a zlepšené.

Stáhnout RemoveITPro (4,54 MB) - Win XP, Win Vista, Win 7


53 % (3 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte RemoveITPro
Líbí se vám RemoveITPro? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: antivir, antivirus, ochrana proti spyware, ochrana proti virům

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.