VoipStunt - bezplatné volání přes internet i na telefony Funguje na počítači

Jestliže alespoň trochu znáte Skype, nebude vám cizí ani tento internetový komunikátor, který navíc mimo telefonování přes internet nabízí i bezplatné hovory na běžné telefony do vybraných zemí.

VoipStunt se řadí mezi nejužitečnější softwarové novinky posledních let. Nejen, že s ním budete moci bezplatně a bez jakéhokoliv omezení volat svým známým, kamarádům nebo příbuzným do všech koutů světa jako právě u Skype, ale je zde také bezplatná možnost využití funkce volání přímo na telefony. Do některých zemí je na telefony volání naprosto volné a bez poplatků, jiné země tuto službu nabízejí zpoplatněnou minimální cenou.

Program není dobrý jen k výše uvedenému využití, ale nabízí další skvělé funkce. Mezi ně patří psaní pomocí chatu, takže je dobře využitelný jako klasický messenger. Nebo je možná rozšířená úprava profilu pro lepší vyhledávání vašeho kontaktu jinými lidmi.

VoipStunt přináší:

  • bezplatné volání po internetu (peer-to-peer - P2P) do všech koutů světa
  • možnost volání na telefony zdarma -např. do Británie, USA, Francie, Německa (některé destinace mají tuto službu zpoplatněnou malou částkou)
  • funguje i jako messenger (jako ICQ, Badoo apod.)
  • nabízí pěkné uživatelské prostředí

Pro uživatele, kteří často navštěvují počítač a chtějí si rychle zavolat bez poplatků, je VoipStunt naprosto ideální komunikátor.

Stáhnout VoipStunt - Win XP, Win Vista, Win 7


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte VoipStunt
Líbí se vám VoipStunt? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: VOIP, rychlé textové zprávy, telefonování přes internet

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.