AudioTypeConverter - převod audio formátů Funguje na počítači

Nástroj pro převádění (konverzi) audio souborů do několika desítek různých formátů. Mezi nimi nechybí ani ty nejznámější.

Potřebujete převést nějaký audio soubor do jiného formátu? Například určený formát nejde přehrát ve vašem MP3 přehrávači nebo v CD přehrávači? Potom je tu pro vás zajímavý program s názvem AudioTypeConverter, se kterým i ti největší začátečníci snadno a rychle převedou soubor do téměř jakéhokoliv audio formátu. Nabízí také výběr z nejméně dvaceti jazyků, které vás nadále budou provázet nastavením a poté samotným programem. Mezi ně bohužel čeština nepatří.

Mezi podporované formáty, které se dají z obou stran převést, patří: 3GP, 3GP (AAC), 3G2, 3G2 (AAC), AAC, AC3, AIFF, AMR, AU, AU (a-law), AU (u-law), FLAC, M4A, M4A (ALAC), MMF, MOV , MP2, MP3, MP4, OGG, OGG (FLAC), RA, RM, WAV, WAV (IMA ADPCM) a WAV. Tyto formáty jsou výstupní (do kterých lze převádět). Vstupních formátu je podporovaných o mnoho více.

AudioTypeConverter přináší:

  • snadný a rychlý převod mezi několika desítkami audio formátů
  • podpora více jak 20-ti světových jazyků (čeština není, angličtina ano)
  • určeno i pro začátečníky
  • uživatelsky přívětivé prostředí

Pokud potřebujete převést jakýkoliv soubor do jiného formátu, vaším pomocníkem se může stát AudioTypeConverter. Bude se hodit nejen nyní, ale i v budoucnu.

Stáhnout AudioTypeConverter (8,4 MB) - Win XP, Win Vista, Win 7


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte AudioTypeConverter
Líbí se vám AudioTypeConverter? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Anglický + Německý
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: konverze, převod

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.