eStránky - tvorba webu pro všechny Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Služba umožní rychle vytvořit webové stránky dle připravených šablon, kterých je několik desítek. Vhodné zejména pro uživatele, kteří neovládají technologie tvorby webu.

Potřebujete-li vytvořit vlastní webovou prezentaci, ať již pro soukromé či podnikové účely, služba Estránky to jednoduše umožní i bez znalosti technologií jako (X)HTML, CSS, JS a další, jež se využívají pro tvorbu webu. Tvorba probíhá pomocí předpřipravených šablon a již na začátku je možno si zvolit účel webu. Je tak možno jednoduše vytvořit například prezentaci fotografií, tematicky zaměřené weby (například film, cestování, fotografování a jiné) pomocí právě těchto šablon.

Tvorbu tak zvládne každý bez odborných znalostí. Motivy jsou dobře sladěné a hodí se k zaměření webu. Jedinou nevýhodou je nemožnost použít vlastní HTML či CSS a omezení na velikost 200 MB (např. pro fotoalba). Estránky.cz jsou kompletně v češtině, ovládání je jednoduché a přehledné. Stačí se jen registrovat a začít s tvorbou. Uživatel si vybere motiv a poté již plní obsah stránek. Bohužel nikde není zmínka o validitě. Je také nutno se smířit s reklamou poskytovatele. Avšak pro nenáročné weby a nekomerční to postačuje pro běžné uživatele, kteří tak chtějí dostat na web se svými stránkami.

eStránky přináší:

  • tvorbu webu bez znalostí (X)HTML, CSS a dalších technologií
  • množství tematicky zaměřených šablon dle účelu webu
  • přehledné rozhraní v češtině
  • URL ve tvaru www.neco.estranky.cz

Estránky jsou službou nabízející pro nenáročné uživatele tvorbu webu. Sice s jistými omezeními (viz výše), ale snadno a rychle, což je cílem služby. Nenabídne takový komfort jako např. využití systému CMS či tvorby od začátku, ale pro nekomerční účely zcela dostačující. Nabízených šablon je hodně a jsou sladěné dle návrhu grafika.

Domovská stránka eStránky - Není závislý na OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte eStránky
Líbí se vám eStránky? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: tvorba webových stránek

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.