Hattrick - fotbalový manažer online Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Kvalitní herní fotbalový manažer, ve kterém bude vaším úkolem co nejlépe připravit váš tým na důležité zápasy, které proběhnou s kluby v rámci celého světa.

Hattrick je celosvětový fotbalový manažer, v němž nebude lehké podstoupit počáteční zátěžovou zkoušku. Po několikatýdenním aktivním přísunu tréninků a perfektních promýšlení strategie, jak nastoupit proti konkurenci ze všech koutů zeměkoule, se konečně projeví, jak na tom opravdu jste. Během sezóny, která v této hře takřka nikdy nekončí, můžete libovolně měnit vlastnosti týmu, její sestavu, formaci a další důležité kroky ke zlepšení.

Hra vznikla už v roce 1997, tudíž je zřejmé, že za takovou dobu nasbírala desetitisíce fanoušků po celém světě. Tímto faktem je akorát naznačeno, že pokaždé, když Hattrick navštívíte, bezesporu se nebudete nudit. Stále se najde nějaký kvalitní soupeř, s kterým si to budete moci rozdat. Pokud se stanete fanouškem, můžete navíc získat řadu výhod a vylepšení. Například pojmenování zápasových soupisek, analýza soupeře na stránce utkání, seznam posledních zápasů a hodnocení hráče, zápisky z tréninku, přehled odehraných minut pro trénink, záznam o vývoji hráče a mnohem více.

Hattrick přináší:

  • založení vlastního týmu
  • jeho kompletní správa po celou dobu fungování
  • možnost měnit formace, vymýšlet strategii a další
  • fanouškování (přináší mnoho výhod)
  • virtuální setkání s hráči z celého světa
  • požitek ze hry

Hattrick je hra jen a jen pro fotbalové milovníky, protože splňuje všechny malé i velké nároky, které ke každodenním hraní hráč potřebuje.

Přejít na Hattrick - Není závislý na OS


100 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Hattrick
Líbí se vám Hattrick? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: browser game, fotbal, online hry, prohlížečová hra

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.