ClickToFlash - pohodlná správa flash videí pro Safari Funguje na počítači

Tento doplněk pro prohlížeč Safari v operačním systému MacOS umožní jednoduše řídit přehrávání flash videí a animací na webu, včetně tvorby blacklistu a whitelistu. U méně výkonných počítačů šetří výkon i baterii.

Potřebujete-li někdy potlačit přehrávání flash videí na webu, v případě Firefoxu máte k dispozici Flashblock. Máte-li MacOS a prohlížeč Safari, sáhněte po ClickToFlash. Tento malý doplněk umožní ručně spravovat přehrávání flash videí na webu, ruční povolení či zakázání obsahu. To se může hodit, když flash animace či videa zpomalují výkon a zbytečně se web načítá dlouho. Je možno si vytvořit jednoduše tzv. whitelist (kde bude flash vždy povolen) a blacklist (kde bude vždy zakázán) webových stránek. Tak například jednoduše vždy uživatel může povolit YouTube či jiný server určený pro přehrávání flash videí. ClickToFlash se integruje do Safari jako doplněk prohlížeče.

ClickToFlash přináší:

  • správu povolení/zakázání flash videí na webu
  • tvorba whitelistu/blacklistu stránek
  • jednoduše ručně zakázat či povolit přehrání flash videa na konkrétné stránce
  • pro pomalejší počítače může přinést zvýšení výkonu a rychlejší načítání stránek
  • k dispozici pouze pro prohlížeč Safari v operačním systému MacOS

ClickToFlash je malý, ale účinný doplněk pro Safari v systému MacOS umožňující správu přehrávání flash videí na webu. Umožní vytvoření whitelistu či blacklistu webů. Jednoduchá ruční správa přehrávání. Povedený plug-in pro Safari v systému MacOS. Doplněk najdete také na webu galerie Apple Extensions přímo z MacOS.

Domovská stránka ClickToFlash - Mac OS - na domovské stránce přímo tlačítko ke stažení


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte ClickToFlash
Líbí se vám ClickToFlash? :
Operační systém: Mac OS
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.