UMBC Agent Web - vše okolo agentů a multiagentových systémů Funguje ve webovém prohlížeči

Web je orientován na problematiky modelování multiagentových systémů (MAS) a nabízí spoustu článků, stažitelného softwaru, pořádání konferencí a vše ostatní okolo MAS.

Modelování MAS je jedním z článků moderní teoretické, ale i praktické informatiky. Základem MAS jsou agenty (skloňováno někdy nesprávně agenti), které jsou chápány jako jakási jednotka pro určitou službu. Cílem MAS je vznik softwaru, kde jednotlivé agenty ve společenství MAS plní dané úlohy. Jedná se zejména o různé expertní systémy, MAS pro simulace, umělou inteligenci a distribuované výpočty.

Webový služba UMBC Agent Web je unikátním webem věnovaným problematice MAS, včetně odkazů na stažitelný software a vývojová prostředí, dále pak odborné i populární články, pořádání konferencí, využití MAS v praxi a mnohé další, zkrátka vše, co se točí okolo MAS. Čtenář se tak doví o smyslu užití MAS, komunikace v rámci FIPA standardu, problematice mobilních agentů a jejich řízení (SSMA). UMBC Agent Web je ojedinělým webem věnovaným tak široce problematice MAS.

UMBC Agent Web přináší:

  • ucelený pohled do problematiky MAS
  • odkazy na stažitelný software a vývojová prostředí pro modelování MAS
  • články, databázi konferencí, vysvětlení pojmů z oblasti (FIPA, ontologie, KQML, ACL,...)
  • knihy v PDF formátu
  • unikátní web věnovaný široce problematice MAS jako celku

UMBC Agent Web je webovou službou pro čtenáře, kteří se zajímá o MAS a jejich modelování a využití. Najdou zde seznámení s MAS, odkazy na software, seznámení s problematikou, knihy v PDF a množství článků, které jsou tříděny dle oblasti. Jedinou podmínkou je potřebná alespoň průměrná znalost odborné technické angličtiny.

Domovská stránka UMBC Agent Web - Není závislý na OS


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte UMBC Agent Web
Líbí se vám UMBC Agent Web? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.