Wlan Calculator - výpočty k návrhu Wi-Fi sítě Je česky Funguje na počítači

Drobná utilita, která pomůže k efektivnímu návrhu Wi-Fi sítě díky výpočtům parametrů, především vyzářený výkon a dosah signálu. Uživatelé si tak mohou sami postavit Wi-Fi anténu či nakoupit zařízení "na míru" a vybudovat si bezdrátovou síť.

Bezdrátové Wi-Fi sítě, především normy 802.11b/g/n dnes nalezneme snad všude, dokud je nepředčí WiMAX coby nastupující technologie (norma 802.16). Utilita Wlan Calculator umožňuje návrh vlastní antény a vypočítá potřebné parametry, včetně vyzářeného výkonu, který by neměl překračovat normy dle ČTÚ. Společnost Ferimex prodává nejrůznější aktivní i pasivní prvky potřebné k Wi-Fi sítím, od antén až po adaptéry a příslušenství. Pomocí Wlan Calculator si uživatel jednoduše spočítá potřebné parametry a dle toho může nakoupit potřebná zařízení či si sestavit vlastní anténu. Vstupními údaji jsou frekvence (nejčastěji 2,4 GHz) a vzdálenost. Aplikace na základě dalších parametrů spočítá výkon, dosah sítě, druh antény, potřebná příslušenství.

Wlan Calculator nabízí:

  • výpočty pro efektivní budování WLAN sítě
  • spočítá výkon, dosah signálu, Systém Operating Margin, převod mW na dB, útlum
  • aplikace od specializované společnosti zabývající se WLAN sítěmi
  • rozhraní ve slovenštině

Wlan Calculator je drobný program, o to více užitečný při návrhu optimálních parametrů Wi-Fi sítě. Určena pro ty, kteří chtějí optimálně budovat WLAN síť a koupit si příslušenství „na míru" dle potřeby a spočítat si výkon i dosah sítě. Plusem je, že aplikace je od společnosti, která se zabývá výhradně konstrukcí Wi-Fi sítí a navíc je ve slovenském jazyce.

Stáhnout Wlan Calculator (1,19 MB) - Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Wlan Calculator

Líbí se vám Wlan Calculator? :
Operační systém: Win 98, Win Me, Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7
Jazyk: Český + Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Šťítky: wi-fi

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.