Hlas Česko Slovenska - zábavná pěvecká show televize Nova a Markíza Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Televizní show v níž se hledá nejlepší hlas z Česka a Slovenska. Stejná a přitom zcela nová soutěž...

Portál Voyo již bohužel neposkytuje videa ke zhlédnutí zdarma. Nutná je placená registrace. Můžete ale využít zkušební registraci na 7 dní. Je nutno ji ale aktivně vypovědět při uplynutím 7mého dne, jinak zaplatíte celý měsíc.

Pozor! V případě problémů s platbou, se obracejte přímo na TV Nova. Nikoliv na nás, kteří jsme pouze napsali článek. Děkujeme.
Jako bezplatnou alternativu k portálu Voyo doporučujeme video archív České televize iVysílání nebo pořady TV Prima Family na jejich novém online video portále Prima Play.

Hlas Česko Slovenska je nová zábavná show televize Nova. Hledá se zde talent z Česka, nebo Slovenska. Nezáleží na vzhledu, ani na věku, protože jsou nejprve porotci otočeni zády a až když si někoho vyberou tak se otočí a zpěváka uvidí. Z porotců se stávají koučové, kteří své vyvolené dovedou až do zdárného konce. Pořad uvádí Leoš Mareš a Tina a v porotě sedí Michal David, Dara Rolins, Josef Vojtek a Patrik Vrbovský (Rytmus).

Na Voyo si můžete v sekci pořady zobrazit jednotlivé díly postupně, jak byly vysílané. Video je v plné kvalitě a lze zobrazit přes celou obrazovku.

Na stránkách hlas.tv naleznete všechny soutěžící a přečtete si tu o nich spoustu zajímavých informací. V sekci je sestřih jednotlivých soutěžících. V novinkách se píše vše o aktuálním dění okolo soutěže. Pokud máte dobrý hlas a cítíte se, aby jste ho ukázali světu můžete sem nahrát svou ukázku. Nahrávku ohodnotí porota a široká veřejnost.

Hlas Česko Slovenska přináší:

  • Zábavná show, kde je hodně muziky a nezáleží na vzhledu soutěžících
  • Možnost nechat si ohodnotit svůj zpěv
  • Na stránkách hlas.tv sestřihy toho nejlepšího ze soutěže

Shlédnout Hlas Česko Slovenska - Není závislý na OS


40 % (1 hlas)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Hlas Česko Slovenska
Líbí se vám Hlas Česko Slovenska? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 1 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.