Free Movies Cinema - filmy od němých po současnost legálně a zdarma Funguje ve webovém prohlížeči

Server Free Movies Cinema nabízí zdarma a především legálně (je k dispozici Legal disclaimer) ke zhlédnutí stovky krátkých a i celovečerních filmů. Od starých grotesek Chaplina po filmy z tohoto tisíciletí. Bohužel vše jen anglicky.

Mnoho serverů nabízí ke shlédnutí online filmy či seriály, které však nejsou mnohdy legální. Free Movies Cinema k nim nepatří, legální je včetně prohlášení. Nabídnuty jsou zde především starší filmy, vyřazené a méně známé. Ale jsou zde i nové a poměrně známé. Nelze však čekat, že se zde objeví nejnovější kinoripy či HD filmy, protože právě tento server nejde nelegální cestou.

Na úvodní stránce vidíme vlevo rozdělení kategorií (Action, Adventure, Animation, atd.) Po otevření kategorie se objeví dostupné filmy, včetně roku natočení. Všimneme si, že drtivá většina je více než 30 let stará. To ovšem nijak nevadí. Co spíše může být pro českého uživatele překážkou, je nedostupnost českého dabingu, ba ani titulků. Vše je pouze anglicky. I tak server může mnoho nabídnout, objevíte třeba filmy, které vůbec neznáte, podíváte se na kousek, můžete shlédnout hodnocení na IMDB. Samozřejmě můžete se dívat na celý film, pokud není angličtina překážkou. Jsou zde různé filmy, od prastarých grotesek po animované pohádky z tohoto tisíciletí. Server také vyhledává v jiných serverech, zejména Archive.org, kde je spousta starých či (mnohdy neprávem) zapomenutých filmů. K přehrávání nutno Adobe Flash Player.

Free Movies Cinema nabízí:

  • online sledování filmů a seriálů, starých i nových
  • legální službu včetně prohlášení Legal Disclaimer
  • propojení s IMDB databází filmů a Facebookem k hodnocení
  • přehledné rozdělení do kategorií
  • najdete zde staré a často neprávem zapomenuté filmy
  • vše pouze v angličtině

Free Movies Cinema je jeden z mála legálních serverů poskytující online streaming filmů. Nenabídne žádné nelegální ripy z torrentů či HD filmy, ale soustředí se především na nezávislé filmy volně dostupné či s vypršením práv. Mnohé filmy jsou starší než 70 let, nechybí však ani nové animované filmy či například westerny. Čeština bohužel chybí, nejsou ani titulky. Přesto lze zde objevit zajímavé filmy, především nezávislých producentů, krátké a často neprávem zapomenuté filmy.

Přejít na Free Movies Cinema - Není závislý na OS


55 % (4 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Free Movies Cinema
Líbí se vám Free Movies Cinema? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.