Xerox PrintBack - přímý tisk z mobilních zařízení Funguje na mobilu Funguje na počítači

Aplikace od společnosti Xerox pro pohodlný a přímý tisk z mobilních zařízení běžících na iOS nebo Android systému. Obsahuje také agenta, pomocí kterého je možno tisk na libovolnou tiskárnu připojenou k Windows nebo MacOS.

Přímý tisk z mobilů a jiných mobilních zařízení byl vždy problém a mnohdy neřešitelná věc. Společnost Xerox, proslulá svými řešeními v oblasti kopírování a tisku, přichází s aplikací PrintBack, která toto řeší. Ano, zatím pouze na operačních systémech iOS (iPhone) a Android (např. HTC), ale už jen samotné řešení je více než zajímavé. Díky tomuto programu je tisk přímo z mobilu možný bez nutnosti jej přenést na běžný počítač.

PrintBack se v podstatě skládá ze 2 částí - samotné mobilní aplikace a druhou část tvoří tiskový agent, který se instaluje na libovolný počítač, na kterém běží MS Windows nebo MacOS. Bohužel podpora Linuxu zatím není, ale to by mohlo být v dalších verzích. Příjemné však je, že u Windows existuje 32 i 64-bitová verze agenta. Po instalace je tak možno tisknout z mobilu na jakoukoli tiskárnu či multifunkci, která je připojena k tomuto počítači, může se jednat i o síťovou tiskárnu.

Xerox PrintBack nabízí:

  • přímý tisk z mobilních zařízení s iOS nebo Android systémem
  • tiskového agenta pod Windows nebo MacOS pro tisk na libovolnou připojenou tiskárnu
  • 32/64-bit verze agenta dle verze Windows
  • jednoduchý tisk dokumentů přímo z mobilu, včetně fotografií
  • přímý tisk i z fotoaparátu
  • instruktážní brožurku s ilustracemi stažitelnou na webu

Xerox PrintBack je výborným řešením pro přímý tisk z mobilních zařízení na jakoukoli tiskárnu připojenou k počítači. Zatím bohužel chybí podpora linuxových systémů, ale to snad bude v dalších verzích. Aplikace je zajímavým řešením, umožní tak jednoduše tisknout textové i grafický obsah přímo z mobilu či tabletu. Proslulost firmy Xerox na poli DTP ještě umocňuje dojem z aplikace, jedná se tak o profesionální řešení v oblasti tisku.

Download stránka ke stažení Xerox PrintBack (7,4 MB) - Win XP, Win Vista, Win 7, Mac OS, iOS, Android - agent pro Windows 7 64-bit, výběr OS mobilu (Android a iOS)


12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Xerox PrintBack

Líbí se vám Xerox PrintBack? :
Operační systém: Win XP, Win Vista, Win 7, Mac OS, iOS, Android
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ano
Jednoduchá instalace: Ano

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.