Magnatune - hudna k poslechu a ke stažení Funguje ve webovém prohlížeči

Internetový portál volných umělců, kde je k dispozici mnoho hudby rozdělené do žánrů. Hudbu je možné poslouchat, zdarma stahovat nebo lze zakoupit celé album.

Magnatune je místo, na kterém se schází mnoho hudebních umělců a produkují svoji hudbu spíše za účelem propagace než zisku. Na internetových stránkách je možné poslouchat a stahovat hudbu. Pokud by měl uživatel zájem o celé album, tak si ho musí zakoupit, cena alb se pohybuje kolem 10-15 dolarů. Hudba je podle žánrů rozdělena na kategorie Clasical, Electronica, New Age, Ambient, World, Jazz, Hip Hop, Alt Rock, Electro Rock a Hard Rock. Na internetovém portále je velkou výhodou, že většina umělců je neznámá a tak lze poslouchat stále něco nového. Jejich hudba je ovšem prvotřídní.

Magnatune přináší:

  • stránky pro volný poslech a stažení hudby
  • velmi kvalitní hudba ze všech žánrů a stylů
  • možnost stažení celého alba za poplatek
  • přehledné rozdělení kategorií
  • obrovský výběr vysoce kvalitní hudby

Stránky jsou určeny všem lidem, kteří dokážou ocenit opravdu kvalitní hudbu, která není tolik komerčně využita. Samotné motto stránek je We are not evil (My nejsme zlí). Na stránky je možné se registrovat, stát se členem a účastnit se různých akcí. Další stránky, kde ze nalézt hudbu volně k poslechu jsou například Grooveshark nebo Soundcloud.

Přejít na Magnatune - Není závislý na OS


37 % (8 hlasu)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Magnatune
Líbí se vám Magnatune? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Anglický
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.