Reportéři ČT - investigativní pořad České televize online ke shlédnutí Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Online můžete sledovat odvysílané díly investigativního pořadu ČT, který zkoumá nepravosti na straně státu, institucí i podnikatelů.

Pořad Reportéři ČT se zaměřuje na tzv. investigativní reportáže redaktorů. Novináři reagují na podněty a tipy o nepravostech nebo problémech v rozličných oblastech, která nás občany trápí a snaží se tyto problémy a kauzy poodkrýt. Zaměřují se na rozličné kauzy kriminality, útisku ba až šikany.

Každý díl pořadu Reportéři ČT se skládá z několika reportáží. Novináři se snaží reagovat a zveřejnit problémy, které "obyčejné občany" trápí a jejich zveřejněním tak pomoci k vyřašení problému, který by se samotnému občanovi podařilo vyřešit jen stěží.

  • "pátrající" typ novinářské práce, která odkrývá okolnosti podezřelých případů, kauz a chování institucí i jednotlivců
  • jeden díl má 40 minut
  • v každém díle je představeno cca 4 reportáží na různá témata
  • sledovat můžete všechny již odvysílané díly online

Tento pořad má neocenitelnou funkci informovat širší veřejnost a nepravostech a problémech o kterých by se jinak dozvěděla pouze stěží. Stejně tak pokud vás něco trápí nebo jste někým utiskování (ať už jakýmkoliv způsobem) můžete se na redaktory pořadu Reportéři ČT obrátit. Po zkušení pořadu "Na vlastní oči" na TV Nova jsou tak "reportéři" jediným pořadem tohoto typu u nás. Další pořady České televize naleznete v jejich iVysílání.

Shlédnout pořad Reportéři ČT online - Není závislý na OS


40 % (3 hlasy)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Reportéři ČT
Líbí se vám Reportéři ČT? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český
Instaluje se: Ne

Šťítky: publicistika, reportáže

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 1 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.