Naches - písněmi klezmeru k hebrejské kultuře Je česky Funguje ve webovém prohlížeči

Hudební seskupení Naches se od roku 2007 věnuje hraní typickému hebrejskému hudebnímu stylu klezmer. Skupina spolupracovala s podobně zaměřenou skupinou Adash. Stejně jako v případě Adash, si můžeme stáhnout 10 MP3 písní zcela zdarma.

Zajímá-li vás hudba východních zemí, přesněji židovské lidové hudby klezmer, skupina Naches vás osloví. Od roku 2007 se věnuje právě tomuto stylu. Celá skupina jsou Češi při Ostravské univerzitě, ale hrají právě tento styl a chtějí tak ukázat alternativní hudbu k hudbě, kterou denně slýcháme z našich rádií. Skupina Adash se po 10 leté hudební kariéře rozpadla, Naches však pokračuje v tomto duchu židovské hudby dále a obě skupiny spolupracovaly mezi sebou.

Na webu skupiny si můžete zcela zdarma stáhnout jejich 10 písní ve formátu MP3 a ponořit se do míst Izraele. Skupina takto propaguje zcela legálně svou tvorbu a dává posluchačům možnost se zaposlouchat do tónů židovské hudby klezmer. Skupina má za sebou několik zahraničních turné a také po České republice. Klezmer je hudba, kterou je třeba vnímat trochu jinak a ten, kdo si k ní najde cestu, Naches jej osloví.

Naches přináší:

  • svou webovou prezentaci typického hudebního židovského stylu klezmer
  • 10 písní v MP3 zcela legálně ke stažení
  • českou i anglickou mutaci webu

Naches je skupinou, která se zaměřuje na židovský lidový styl klezmer. Spolupracovala společně se skupinou Adash, která se již rozpadla. Na svém webu prezentuje svůj styl formou 10 MP3 ke stažení. Koho hudba tohoto stylu oslovuje, určitě si skupinu osloví. U nás ojedinělá formace tohoto stylu.

Download stránka ke stažení Naches - Není závislý na OS


84 % (5 hlasu)12345 (5 = nejlepší) Ohodnoťte Naches
Líbí se vám Naches? :
Operační systém: Není závislý na OS
Jazyk: Český + Anglický
Instaluje se: Ne

Kód pro sdílení článku: (zobrazit »)

Odkaz:

HTML kód:

Kód do fóra:

Počet komentářů: 0 (Ukaž komentáře) | Přidat komentář |
|
Informační e-mailDoporučit článek kamarádovi / kamarádce (e-mailem)

MP3: Vivaldi , Jaromír Nohavica MP3
Programy: AVG zdarma , avast! Free Antivirus , OpenOffice.org , online ICQ , Verdict Free anglicko český slovník , CCleaner, KMPlayer
Video: Vyprávěj , iVysílání
Ostatní: SMS zdarma do všech sítí , Seriály online , CCCP kompletní video kodeky , Online disk Dropbox s 500 MB bonusem.